Важливе Новини дня

Зе!Жінки Луганщини провели регіональну конференцію безбар’єрності

Регіональна конференція «Безбар’єрна Україна» зібрала представників Луганської області в м. Києві. Це дійсно важливо, що навіть в умовах воєнного стану та активних бойових дій в Луганській області учасники конференції знайшли час та можливість зустрітися для обговорення питань безбар’єрності.

Обов’язково після деокупації Луганщини на державному рівні будуть використані усі можливості відновлювати інфраструктуру на принципах безбар’єрності, щоб інфраструктура всієї України, і в Луганській області зокрема стала комфортною, як для людей з інвалідністю, так і для родин з малими дітьми, людей старшого віку, наших героїв та ветеранів, тощо.

Дуже прикро визнавати, але військова агресія проти України призвела до збільшення кількості осіб з інвалідністю серед наших громадян. Тому учасники конференції прийшли до єдиної, спільної думки, що на державному рівні треба ставитися відповідально до питань безбар’єрності та вжити всіх можливих заходів для забезпечення гідного життя для наших захисників та захисниць після їх звільнення з військової служби, а також в цілому для всіх людей. Адже, безбар’єрність стосується кожного!

Також, спікери конференції акцентували увагу, що безбар’єрність це широке поняття, яке в повсякденному житті стосується, в тому числі, жінок та чоловіків з дітьми, нашої молоді та людей старшого віку. Отже, треба руйнувати бар’єри у всіх сферах життя та створювати комфортні умови та можливості для розкриття потенціалу кожної людини.

Обласна лідерка руху Зе!Жінки Луганщина Марія Терновська подякувала спікерам конференції Михайлу Івасішину, Крістіні Бароянц, Софії Брем, Миколі Надулічному, Ніні Мацюк та ГО «Безбар’єрність», Тетяні Любченко та Данилу Турчину, які зробили конференцію не тільки фаховою та інформативною, але й жвавою, щирою та цікавою.

Також вона висловила вдячність представникам органів місцевого самоврядування, які долучилися до цієї конференції: народному депутату України Олексію Кузнєцову, голові Луганської обласної державної адміністрації – начальнику обласної військової адміністрації Артему Лисогору, керівнику Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександру Стрюку та всім присутнім, які показали свою активну позицію та зацікавленість у просуванні ідей та принципів безбар’єрності в нашій країні та у майбутній відбові Луганщини.

Вам також має сподобатись...