Важливе Новини дня

Започаткувати бізнес – реально: «Слуга Народу» Луганщини інформує ВПО про можливості програми єРобота

Луганська обласна організація політичної партії «Слуга Народу» інформує переселенців з Луганщини про можливість долучитися до державної грантової програми єРобота.

«З держбюджету у межах цієї програми на підтримку малого бізнесу вже виділено понад 2,5 млрд гривень, – говорить народний депутат України від «Слуги Народу» Олексій Кузнецов. – Сотні підприємців розпочали свою справу і дали роботу людям, які її потребують».

Нещодавно Мінекономіки навело успішний приклад нашого земляка із Сєвєродонецька Романа Бурджанадзе. До повномасштабного наступу він професійне займався бджільництвом, мав 200 вуликів і найманих працівників.

Після 24 лютого минулого року чоловік переселився на Дніпропетровщину і зміг відновити улюблену справу. Він звернувся за мікрогрантом у єРобота, а на отримані гроші купить нові вулики, сировину та обладнання. Крім того, на його новій пасіці вже працевлаштовані двоє осіб з-поміж ВПО.

Прийом заявок на участь в програмі триває, він відбувається через портал «Дія».

«єРобота – це реальна можливість для внутрішньо переміщених осіб, які бачать себе у підприємництві, забезпечити роботою щонайменше себе, а, можливо, ще й інших людей, – підкреслює керівник обласної організації нардеп Олексій Кузнєцов. – Ми впевнені, що переселенці – це не тягар для громад, а рушійна сила економіки країни».

Вам також має сподобатись...