Важливе Новини дня

Юрій Воропаєв: «Важливо не допустити навіть можливості повторення Чорнобильської трагедії»

Щороку 26 квітня згадуємо аварію на Чорнобильській атомній електростанції, яка сталася в цей день у 1986 році, вшановуємо її ліквідаторів та всіх постраждалих.

Цього року, у 37-му річницю катастрофи, ця дата набуває для України та Європи особливого значення, адже повномасштабне вторгнення військ рф на територію України та, зокрема, перебування окупаційних військ на територіях об’єктів атомної енергетики, є великою загрозою – так вважає депутат Сєвєродонецької районної ради від «Слуги Народу» Юрій Воропаєв.

«Своє життя з пожежною охороною я пов’язав у 1989 році, через три роки після Чорнобильської трагедії. Тоді подвиг пожежників, які разом із персоналом ЧАЕС та військовими першими розпочали ліквідацію наслідків аварії ще був дуже «свіжим» у пам’яті моїх колег, а дехто з них продовжував брати участь у подальшій ліквідації наслідків аварії.

Окрім працівників ЧАЕС, пожежників, військових, участь у ліквідації тим чи іншим чином узяли десятки тисяч людей: хтось за службовим обов’язком, хтось у складі добровольчих загонів. Але й зараз про це пам’ятають люди, ліквідаторів вшановують на державному рівні – і це дуже добре, такі страшні уроки історії забувати не можна, а Героям-ліквідаторам маємо дякувати за їхню мужність та самовідданість!

Страшні наслідки аварії особливо важливо згадати сьогодні. На початку повномасштабного вторгнення російські війська перебували більш як  місяць на території ЧАЕС, чим створювали загрозу ядерній безпеці Європи. Зараз під їхнім контролем Запорізька атомна електростанція. У цій ситуації увага до безпеки цього об’єкта атомної енергетики має бути максимальною – важливо не допустити навіть можливості повторення чогось подібного, що сталося в Чорнобилі», – підкреслює Юрій Воропаєв.

Представники Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» разом із всією Україною вшановують пам’ять всіх загиблих через цю страшну техногенну трагедію та дякують Героям-ліквідаторам наслідків аварії!

Вам також має сподобатись...