Важливе Новини дня

Юрій Воропаєв: «Доставлятиму й надалі гуманітарну допомогу в прифронтові регіони – місцеві цього потребують»

Депутати Луганщини від «Слуги Народу» з початку повномасштабного вторгнення приділяють значну увагу гуманітарним питанням, особливо потребам вимушених переселенців та мешканців прифронтових населених пунктів.

Депутат Сєвєродонецької районної ради від політичної партії «Слуга Народу» Юрій Воропаєв у лавах Державної служби України з надзвичайних ситуацій виконує службові обов’язки на території Харківщини. Активна робота підпорядкованого йому підрозділу спрямована на допомогу гуманітарними вантажами населенню прифронтових територій.

«У співпраці з гуманітарними штабами військових адміністрацій Луганської області та за підтримки міжнародних благодійних організацій співробітники зведеного загону ГУ ДСНС України у Луганській області, який тимчасово базується на території Харківської області, доставляють гуманітарну допомогу мешканцям Харківської області. Насамперед це населені пункти, які розташовані в безпосередній близькості до лінії бойового зіткнення», – розповідає Юрій Воропаєв.

Депутат зазначає, що така робота проводиться постійно. Досягаються домовленості з військовими адміністраціями, міжнародними партнерами – на Харківщину доставляються гуманітарні вантажі, й тоді бійці Луганського гарнізону ДСНС вирушають у небезпечну, але вкрай важливу подорож.

 

«Разом зі своїми підлеглими постійно виїжджаю до населених пунктів поблизу лінії фронту. Максимально швидко розвантажуємо гуманітарну допомогу, бо в будь-який момент може початися артобстріл росіянами, та повертаємося в розташування частини. У прифронтових населених пунктах залишилося небагато людей, але вони там є, тому попри всі ризики їдемо до них. Там на нас чекають. Наприклад, днями відвідали селища Дмитрівка та Степне, селище міського типу Борова.

Дякую всім своїм колегам, хто, ризикуючи своїм життям, виїжджає до прифронтових населених пунктів, щоб доставити гуманітарку, та всім, хто допомагає в наданні допомоги: міжнародним та всеукраїнським благодійним організаціям, військовим адміністраціям. Щодо мене особисто – буду й надалі брати активну участь у доставці гуманітарних вантажів у прифронтові регіони. Місцеві мешканці цього потребують», – підсумував Юрій Воропаєв.

Вам також має сподобатись...