Важливе Новини дня

Вибір бути українцями: вітаємо з Днем вишиванки!

У третій четвер травня відзначається Міжнародний день вишиванки. З нагоди цього дня колектив Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» прийшов на робочі місця в національному одязі, вшанувавши в такий спосіб це свято української культури.

Голова Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народний депутат України Олексій Кузнєцов вважає, що з моменту започаткування свята, воно має надважливе значення для України:

«Вважаю, що з самого першого року святкування Дня вишиванки, це свято стало для України одним з надважливих для збереження її культурної та історичної спадщини. Підтвердженням цих слів є той факт, що День вишиванки перетворився з ініціативи невеликої групи студентів на міжнародне свято!

Оскільки вишиванка є одним із символів нашої держави, після повномасштабного вторгнення військ рф, вона стала також одним із символів боротьби українського народу за збереження своєї самобутності. Тому останні два роки цей день набув для мене ще більшого значення. А наступний День вишиванки дуже хочу відзначити вже на головній площі Луганська! Вірю в Збройні сили та в те, що так і буде!».

Поділилася думками про День вишиванки й юрисконсульт Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Наталія Бурлакова.

«Залюбки сьогодні вдягнула наш національний одяг, адже вишиванка є одним із символів нашої держави і вшановувати її потрібно, так само як і наші національні символи. Та в умовах війни вдягнути вишиванку – це не тільки про вшанування національних традицій, це про набагато більше: про підтримку країни, Збройних сил, про свідомий вибір бути українцем чи українкою. Тож, вважаю, кожен, хто підтримує Україну, має долучитися тим чи іншим чином до відзначення свята».

Наталія Бурлакова

Секретар Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Малеванець вважає День вишиванки важливим міжнародним святом, яке об’єднує всіх українців, де б вони не перебували. Саме тому, на його думку, це важливе свято для кожного нашого земляка:

Олексій Малеванець

«День вишиванки – важливе міжнародне свято для всіх українців. А саме міжнародне воно тому, що, у якому б куточку планети не мешкали українці, скільки б вони там не прожили – все-одно вони є українцями, носіями нашої культури, історії та мови. Наші співгромадяни, які за кордоном, завжди долучаються до відзначення Дня вишиванки, й саме завдяки їм про Україну знають та пам’ятають у всьому світі. Особливо важливо про це пам’ятати зараз – під час війни. І не тільки пам’ятати, а й самим долучатися до відзначення свята та привернення уваги до нашого національного одягу. Саме тому разом із колегами ми прийшли сьогодні на роботу в національному одязі», – розповів Олексій.

Колектив Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» вітає українців та українок із Міжнародним днем вишиванки, бажає незламного духу й переможного миру та закликає долучатися до відзначення цього прекрасного українського свята!

Вам також має сподобатись...