Важливе Новини дня

Відкриття консульства та відпочинок дітей: Литва продовжує допомагати Луганщині

Діяльність Почесного консульства Литви у Луганській області буде відновлено у Дніпрі. Про це йшла мова під час зустрічі начальника Луганської обласної військової адміністрації Артема Лисогора з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом та його командою, повідомляє пресслужба ЛОВА.

Окрім попередньої домовленості про відкриття у Дніпрі Почесного консульства Литви у Луганській області, сторони також обговорили усі напрями допомоги від ЄС та Литовської Республіки як на теперішній час так і після деокупації регіону, а також питання подальшого відновлення Луганщини.

«Підтримка Литовської республіки, яка надається Україні, як на дипломатичному рівні, так і безпосередньо її громадянам, що постраждали від російської агресії, зокрема жителям Луганщини, неоціненна», – прокоментував підсумки зустрічі Артем Лисогор.

«Пишаюсь, що відбудовувати Луганську область після звільнення будемо разом саме із Почесним консулом Литовської Республіки у Луганській області Робертасом Габуласом, великим патріотом України та Литви», – додав він.

Зазначимо, що в рамках Меморандуму про співробітництво між Луганською ОВА та консульством вже у червні-липні цього року учні Сєвєродонецької ЗОШ № 14 та Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою поїдуть на навчання та відпочинок до Литовської республіки.

 

Вам також має сподобатись...