Важливе Новини дня

Українські військові правно використовують аеророзвідку на Луганщині, – Артем Лисогор

Українські військові вправно використовують аеророзвідку на Луганщині. Про це розповів голова Луанської ОВА Артем Лисогор, повідомляє пресслужба обласної адміністрації.

За повідомленням ОВА, в останній день квітня росіяни не вели наступальних дій ані на Лиманському, ані на Куп’янському напрямках. Втім, кількість артилерійських обстрілів з їхнього боку суттєво не зменшилася.

«Близько семи місяців минуло відтоді, як українські військові звільнили Невське, і увесь цей час село перебуває майже під безперервним вогнем росіян. Також учора ворог обстріляв Новоселівське, Діброву та Білогорівку, – повідомив Артем Лисогор. – У свою чергу, наші військові вправно використовують наявну артилерію, завдаючи разючі удари у відповідь. Завдяки аеророзвідці вони регулярно мають свіжі координати щодо розташування ворога. Завдяки злагодженим діям досягаємо дуже високих показників влучності».

Противник і надалі намагається поповняти свої втрати в живій силі за рахунок ув’язнених осіб. Зокрема, на Луганському напрямку триває багатотижнева підготовка на одному із полігонів до 200 осіб із числа засуджених.

Особовому складу комендантської роти, яка буде забезпечувати охорону цього контингенту, віддано наказ про відкриття вогню на ураження при будь-яких спробах до втечі чи непокорі.

Вам також має сподобатись...