Важливе Новини дня

Призначено нового керівника Луганської обласної прокуратури

Заступник Генерального прокурора Антон Войтенко представив колективу Луганської обласної прокуратури нового керівника – Сергія Василину, повідомляє Пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Антон Войтенко зазначив, що Сергій Василина тривалий час працює в органах прокуратури і зокрема на керівних посадах. Він має достатній досвід для виконання поставлених перед областю завдань та забезпечення реалізації функцій прокуратури в умовах воєнного стану.

Заступник Генерального прокурора окреслив пріоритетні завдання для нового керівника. Він наголосив на необхідності посилення роботи з притягнення до відповідальності за воєнні злочини, вчинені армією держави-агресора. Серед першочергових задач також протидія злочинам проти основ національної безпеки.

Новопризначений керівник Луганської обласної прокуратури подякував за довіру та запевнив, що докладатиме максимум зусиль для ефективної та результативної роботи органів прокуратури Луганщини.

Довідково: Сергій Василина 1980 року народження. Закінчив Інститут підготовки кадрів органів прокуратури Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2003 року. Працював на посадах всіх рівнів. До призначення очолював Чернігівську обласну прокуратуру.

Вам також має сподобатись...