Важливе Новини дня

Професійні та незламні: сьогодні – День Національної гвардії України

26 березня – День Національної гвардії України. Сьогодні воїни Нацгвардії пліч-о-пліч з підрозділами Збройних сил України, Територіальної оборони та інших силових структур виборюють для нас мирне майбутнє у вільній України.

Олександр Лукашов

«З самого початку повномасштабної війни став до лав ТрО, у взаємодії з іншими підрозділами, в тому числі й Нацгвардії, б’ємося з окупантами безпосередньо на лінії фронту.

«Поважаю військових Нацгвардії за їхній професіоналізм та мужність під час виконання бойових завдань. У їхній День хочу побажати найголовнішого – здобути перемогу для України, якнайшвидше повернутися додому та обійняти близьких!», так відгукується про своїх побратимів з Національної гвардії депутат Троїцької селищної ради від «Слуги Народу» Олександр Лукашов.

Олена Коробка

Депутатка Щастинської районної ради від політичної партії «Слуга Народу» Олена Коробка, яка підтримує внутрішньо переміщених осіб в Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в Одесі своєю чергою дякує Нацгвардійцям за службу:

«День Національної гвардії України – це ще один привід подякувати нашим захисникам за їхню службу, за їхню самовідданість! Кожного дня ми маємо пам’ятати, хто та якою ціною дає нам змогу жити відносно мирним життям в тилу.

Усі відвідувачі Координаційного центру допомоги ВПО підтримують наших захисників, зокрема й Нацгвардійців. Усі ВПО з Луганщини, з ким я спілкувалася, вдячні нашим захисникам і вірять, що вони зможуть деокупувати Луганську область та дати можливість людям повернутися у свої рідні та вже мирні українські міста.

Сьогодні дякую бійцям Нацгвардії за те, що захищають нас та не дають можливості окупантам просуватися надалі вглиб країни, самовіддано воюють за нашу землю, за нашу країну!»

Луганська обласна організація політичної партії «Слуга Народу» вітає Нацгвардійців з їхнім професійним святом! Ви – справжні герої! Дякуємо за службу на благо нашої Батьківщини!

Вшановуємо пам’ять усіх тих, хто віддав найдорожче – своє життя, виборюючи для нас мирне життя у вільній, суверенній Україні.

Вам також має сподобатись...