Важливе Новини дня

Олена Коробка: «У координаційному центрі щоденно дбаємо про переселенців»

Депутатка Щастинської районної ради від політичної партії «Слуга Народу» Олена Коробка організовує діяльність координаційного центру допомоги ВПО з Луганської області в Одесі. Щодня депутатка разом із колегами піклується про своїх земляків – внутрішньо переміщених осіб із Луганщини.

«У Координаційному штабі щоденно дбаємо про ВПО. Ця діяльність охоплює співпрацю з міжнародними та громадськими організаціями із забезпечення наших співгромадян гуманітарною допомогою. Співробітники центру також надають переселенцям із Луганщини різнобічну підтримку», – розповіла депутатка.

За словами Олени Коробки, у координаційному центрі внутрішньо переміщені особи отримують продуктові та гігієнічні набори, психологічну та юридичну допомогу, інформацію з працевлаштування та допомогу від сімейного лікаря.

«Наприклад, днями центр відвідала лікарка загальної практики сімейної медицини одного з медичних підприємств Луганщини. Медична працівниця проконсультувала переселенців, які цього потребували. Відвідувачам координаційного центру були надані компетентні та вичерпні відповіді на всі питання щодо покращення стану здоров’я. Також, згідно з потребою вони отримали безплатні ліки. Робота із задоволення потреб переселенців триває та продовжуватиметься і надалі», – підсумувала Олена Коробка.

Зазначимо, що депутати від «Слуги Народу» Луганщини із самого початку повномасштабного вторгнення підтримують своїх земляків: надають  вимушеним переселенцям інформацію з різноманітних питань, сприяють діяльності гуманітарних центрів, доставляють гуманітарні вантажі в деокуповані селища, долучаються до корисних акцій. Така робота триватиме й надалі.

Вам також має сподобатись...