Важливе Новини дня

Олексій Приходько: «Роблю все, щоб відновити природу постраждалих від війни територій»

Олексій Приходько – депутат Кремінської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» – уже багато років приділяє питанням екологічної безпеки та розвитку лісництва, очолює ДП «Лиманське лісове господарство».

Після деокупації частини Донецької області, зокрема й Лиману, Олексій ініціював оцінювання пошкоджень лісових угідь деокупованої частини Донеччини та їх відновлення.

«Протягом свого трудового шляху я працював і у Державній екологічній інспекції, й у декількох лісомисливських господарствах Луганщини. Питання, пов’язані з екологією довкілля, лісомисливськими господарствами для мене більше, ніж робота.

До повномасштабного вторгнення як депутат міської ради переймався екологічними питаннями рідної Кремінщини. Тепер працюю над відновленням довкілля в деокупованих регіонах та чекаю на таку можливість для відомих нашим землякам Кремінських лісів», – розповів депутат.

За словами Олексія, найболючішим для природи Донеччини, як і інших територій, де проходили чи тривають активні бойові дії, є 2 фактори: замінування територій та знищення лісових, польових угідь. Наприклад, знищений лісовий масив – це не про спалені 1000 дерев, це про зруйновану екосистему певного регіону.

«Війна полишає по собі знищені та заміновані території. І відновити це набагато складніше та довше, ніж зруйнувати. На прикладі Лиманського лісгоспу скажу: 27 тис. га – уся територія підприємства – уражена вибухонебезпечними предметами. Піротехніки, сапери працюють над її розмінуванням, але, щоб дослідити усю територію, знешкодити всі вибухонебезпечні предмети, їм потрібно ще дуже багато часу. Щодо знищених дерев, то їх відновлення займе десятиріччя…

Але, попри це, разом із колегами не втрачаємо оптимізму. Зі свого боку роблю все можливе, щоб максимально швидко та в повному обсязі сприяти відновленню лісу та загалом природи постраждалих від війни територій. Співпрацюємо з органами державної влади, співпрацюємо з іншими лісництвами – усе заради того, щоб відновити екосистему в районі Лиману, яка, до речі, територіально поряд із Кремінною, тож відповідно пов’язана із нею. Така робота вже дає свої перші результати. На сьогодні висаджено саджанців сосни на території площею 3,8 га. І це тільки початок довгого, але дуже важливого шляху повноцінного відродження природи Сходу України», – підсумував Олексій Приходько.

Команда Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» підтримує важливу екодіяльність Олексія Приходька та закликає кожного громадянина зберігати довкілля та допомагати у відновленні постраждалої через ті чи інші чинники природи: самостійно започатковувати відповідні проєкти та долучатися до вже наявних.

Вам також має сподобатись...