Важливе Новини дня

Олексій Малеванець: «Проведення спортивних заходів сприяє формуванню здорового та патріотичного суспільства»

Секретар Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олексій Малеванець взяв участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Marathon. Нескорена Буча з Україною в серці!», який відбувся у місті Буча Київської області. 

«Змагання проходили в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою першою леді Оленою Зеленською. Наскільки мені відомо, це перший такий захід у Бучі, але попри все його організація та масштабність мене приємно вразили: участь у марафоні на дистанціях із бігу та скандинавської ходьби загалом взяли 700 учасників з різних куточків країни.

Особисто я долучився до марафону з бігу. Вже близько чотирьох років періодично тренуюся, тож певну підготовку мав і успішно подолав усю дистанцію – 10 км. За виключенням того, що в найбільш  недоречний момент шнурок кросівка розв’язався, але я не засмутився, що збився з темпу і втратив певний час, адже головним для мене було взяти участь – підтримати ініціативу проведення спортивного заходу», – поділився враженнями від марафону Олексій.

За його словами, такі ініціативи вкрай важливі, адже це залучає громадян до занять спортом, популяризує активний та здоровий спосіб життя. І не менш важливим є те, що такими заходами водночас українці підтримують мешканців деокупованих міст та воїнів Збройних сил України, які працюють на деокупацію.

«Для мене як для людини, чиє рідне місто перебуває в окупації, було дуже важливим підтримати своєю участю в марафоні місто Буча, яке на початку повномасштабного вторгнення також було окуповане. Важливо пам’ятати про кожне місто, кожне селище, яке постраждало внаслідок повномасштабного вторгнення, підтримувати людей, які пережили окупацію та вшановувати наших захисників, дякувати їм за самовіддану боротьбу. Вважаю, проведення таких спортивних заходів дуже добре цьому сприятиме.

А заохочення людей до занять спортом і відповідно формування здорового, спортивно орієнтованого суспільства – це є одним із пріоритетів влади. Тому чекаю на нові проєкти, а після деокупації Луганщини не тільки братиму участь, а й організовуватиму спортивно-патріотичні заходи у рідній області», – поділився думками та планами Олексій Малеванець.

Вам також має сподобатись...