Важливе

Олексій Кузнєцов: «Рік тому на Півночі народилася справедливість, загартувалася незламність та міць України»

Рівно рік тому – наприкінці березня 2022 року – наші мужні воїни звільнили Північ України від російських окупантів. Тоді настав переломний момент війни. Українці зганьбили ворога і показали всьому світу, що готові захищати рідну землю люто й несамовито.

«В ті дні значна частина Луганщини вже була окупована, а за Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Попасну та Кремінну точилися тяжкі бої. Більшість жителів області була вимушена покинути рідні домівки і шукати прихисток в інших регіонах країни та за кордоном», – пригадує голова Луганської обласної організації «Слуги Народу» Олексій Кузнєцов.

В той період команда «Слуги Народу» з Луганщини брала участь в ініціативах з підтримки наших захисників, переймалася проблемними питаннями ВПО.

 

Але в наших думках і серцях було окреме місце для Бучі, Гостомеля, Ірпеня, Сум, Охтирки, Чернігова… Разом з усією країною ми були у скорботі за їх невинними жертвами, молилися за тих, хто вижив і боровся, та раділи успіхам Сил оборони.

«Рік тому на Півночі народилася справедливість, загартувалася незламність та міць України. Сьогодні на Півдні та Сході – завойовується Перемога.

Ми наближаємо її разом, бо ми – українці, а наша сила – у єдності!» – наголошує Олексій Кузнєцов.

 

#МістаГероїв

Вам також має сподобатись...