Важливе Новини дня

Олександр Лукашов: «Підтримую створення порталу, який полегшить військовим проходження ВЛК»

В Україні нещодавно запустили в роботу єдиний портал, де зібрана вся інформація щодо чинних процедур при проходженні військово-лікарської комісії, що має полегшити та пришвидшити проходження ВЛК військовими.

Коментує цю подію голова фракції «Слуги Народу» Троїцької селищної ради Олександр Лукашов, який із перших днів повномасштабного вторгнення боронить рідну землю від окупантів у лавах територіальної оборони:

  «Вже знаю про успішну реалізацію ініціативи зі створення порталу, який має допомогти військовим у разі необхідності проходження ВЛК. Відвідав сайт, звернув увагу на те, що вся важлива для проходження комісії інформація є на порталі. Надані телефони гарячих ліній, корисні контакти, зразки рапортів, відповіді на поширені питання.

Вважаю, що такий ресурс буде корисним військовим, тож підтримую його створення та дякую ініціаторам та реалізаторам ідеї. А своїм побратимам хочу побажати міцного здоров’я та щоб користуватися цим порталом необхідності в них не було».

Олександр Лукашов

Представники Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» дякують захисникам України за їхню відважність та мужність під час захисту територіальної цілісності та суверенітету України! І закликають в разі необхідності відвідувати вебпортал для військових, яким потрібно пройти ВЛК, за адресою: https://turbota.mil.gov.ua.

Вам також має сподобатись...