Важливе Новини дня

Олександр Батраков: «Уже зараз маємо створювати умови для реабілітації військових ветеранів через спорт»

Народний депутат України від «Слуги Народу» Василь Вірастюк, який опікується питаннями реабілітації учасників бойових дій, нещодавно виступив з ініціативою реабілітації військових через заняття спортом.

Команда Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» підтримує таку ініціативу та після деокупації регіону активно сприятиме її реалізації в громадах Луганщини. А яким чином це можна реалізувати та чому це важливо, розповідає депутат фракції «Слуга Народу» Сватівської районної ради Олександр Батраков.

«Вважаю, що спорт – це та діяльність, яка має бути невід’ємною частиною в житті кожної людини. Разом із колегами по фракції я завжди підтримував ініціативи з розвитку спортивного життя Сватівщини.

Те, що в нашій країні вже реалізуються проєкти з реабілітації військових ветеранів через їх залучення до занять спортом та участі в змаганнях – це дуже добре! Я вже багато років треную дітей-каратистів і бачу, як спорт допомагає їм відволікатися від побутових питань, розвантажувати свою нервову систему, «випускати пар» під час тренувань.

Так само з дорослими: фізичний спорт допомагає підтримувати себе в тонусі і водночас робить нервову систему більш здоровою», – розповів Олександр.

Також депутат поділився думками щодо можливостей створення реабілітаційних центрів для учасників бойових дій. За його словами, тут важливо поєднати три фактори: сучасне обладнання, професійні методики реабілітації та кваліфікованих спеціалістів, які зможуть водночас бути і психологами, і тренерами, і приятелями для ветеранів, які проходитимуть реабілітацію.

«Уже зараз на базі наявних спортивних установ потрібно збільшувати кількість реабілітаційних центрів, де наші ветерани мали б змогу займатися спортом та таким чином соціалізуватися, адаптуватися до мирного життя і, звісно ж, відновлювати свій фізичний та психологічний стан. А запорукою максимально швидкої та якісної реабілітації мають стати сучасні технології, професійні методики та висококваліфіковані співробітники центрів», – вважає Олександр Батраков.

Вам також має сподобатись...