Важливе Новини дня

На житлове кредитування для ВПО донори виділяють 17 млн євро, – Верещук

Міжнародні донори нададуть Україні 17 млн євро на житлове кредитування для ВПО. Про це йшлося під час зустрічі віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук з представниками Держмолодьжитла й Офісу Кредитної установи для відбудови (KfW) в Україні, повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

З 2021 року зазначені організації реалізують в Україні доступну програму кредитування житла для внутрішньо переміщених осіб.

Так, вже понад 650 переселенців отримали кредит (зі ставкою 3% річних) на загальну суму 892,6 млн гривень. Цю грантову програму реалізує Держмолодьжитло за фінансування Уряду Німеччини через Кредитну установу KfW.

У 2023 році на реалізацію житлового кредитування для ВПО міжнародні донори нададуть Україні додатковий грант у розмірі 17 млн євро.

«Це одна з найдієвіших програм забезпечення ВПО доступним житлом. Дякую всім причетним, що допомагаєте людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Своєю чергою сприятимемо залученню до грантової програми інших міжнародних донорів. Це стане потужним майданчиком для інтеграції ВПО у нові громади!» – наголосила Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

Вам також має сподобатись...