Важливе

На росії судять екс-добровольця «Айдару» з Луганської області

У Ростові почали судити 69-річного мешканця окупованої Луганської області Петра Царевського. Рік тому його викрали з власного будинку у селі Чмирівка біля Старобільська та звинуватили у «тероризмі».

«Насильницька зміна конституційного устрою та порушення цілісності Російської Федерації, захоплення влади як на території Луганської Народної Республіки, так і на території Російської Федерації», – так «прокурор» самопроголошеної «лнр» описує мету створення українського добровольчого батальйону «Айдар», в якому навесні 2014 року брав участь Петро Царевський, фермер із передмістя Старобільська.

Адвокат Петра Царевського зазначив, що ані батальйон «Айдар», ані будь-які інші підрозділи ЗСУ не визнані в Росії терористичними чи забороненими організаціями. Більше того, «Айдар», котрий звинувачення називає «терористичною організацією», не діяв у Росії.

Царевському загрожує від 5 до 10 років ув’язнення.

Дружина Петра, Олена, залишається у Чмирівці. Вона продовжує возити до СІЗО ліки та їжу, не будучи впевненою, що їх справді передають чоловікові. Жінка планує відвідувати кожне засідання у Ростові.

Вам також має сподобатись...