Важливе Новини дня

На Луганщині ЗСУ максимально виснажують ворога, завдають росіянам суттєвих втрат, – Артем Лисогор

У Луганській області Сили оборони України завдають армії РФ суттєвих втрат, максимально виснажуючи її. Зокрема, було відбито атаки південніше Діброви та неподалік Білогорівки.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. Він зауважив, що це дає час для якісної підготовки резервістів ЗСУ та накопичення достатньої кількості броньованої техніки.

– Активні наступальні дії з боку ворога на нашій ділянці фронту тривають вже понад місяць. Окупанти тиснуть на Сили оборони, намагаючись знайти більш-менш слабке місце та організувати прорив. Але це їм так і не вдалося зробити, – наголосив голова Луганської ОВА.

Артем Лисогор додав, що росіяни неодноразово заявляли про модернізацію власної армії, зокрема, відмову від старої техніки. Але позаминулої доби на Луганщині було підбито три ворожі БМП-2, а також БМП-1, давно зняту з озброєння та виробництва.

Також, за його словами, вже декілька місяців на окупованій території Луганщини не хочуть розв’язувати юридичну колізію, що виникла при переході від одного законодавства до іншого. Так, за російськими законами звільнення зі служби за віком відбувається у 50 років, а за законами так званої «лнр» – у 55 років.

– Втім, незважаючи на численні звернення людей, окупаційна влада маніпулює строками впровадження законодавства РФ, зокрема, у цьому питанні. Це дає змогу й примусово мобілізувати більшу кількість осіб, й, відповідно, звільняти зі служби значно пізніше, – пояснив Артем Лисогор.

Крім цього у Сєвєродонецьку окупанти затримують людей за спроби зателефонувати рідним.

– У деяких районах Сєвєродонецька люди знайшли місця на дахах багатоповерхівок, звідки можна зателефонувати рідним. Однак про цю можливість швидко стало відомо. Відтоді військові почали уважно оглядати дахи. Кого там знаходять – забирають до комендатури, – йдеться у повідомленні голови Луганської ОВА.

Вам також має сподобатись...