Важливе

На деокупованих територіях розпочала роботу евакуаційна спецгрупа «Білі янголи Луганщини»

Евакуаційна група поліції «Білі янголи Луганщини» розпочинає роботу в деокупованих населених пунктах, повідомляє ГУ НП в Луганській області. 

Таке рішення прийняте у зв’язку зі складною ситуацією в селах та селищах Луганщини, які щодня перебувають під ворожими обстрілами.

Основними завданнями групи є евакуація населення з місць, наближених до районів активних бойових дій, серед іншого й евакуація постраждалих з місця обстрілу, супровід та доставка гуманітарної допомоги громадянам, що проживають в прифронтових населених пунктах.

Працівники поліції у складі групи удосконалили знання з правил проведення евакуаційних заходів, пройшли спеціалізовану підготовку з тактичних дій та надання домедичної допомоги пораненим.

У розпорядженні поліцейських автомобілі підвищеної прохідності та сучасні засоби надання екстреної домедичної допомоги. Екіпажі оснащені захисними комплектами – касками та бронежилетами, для захисту громадян під час евакуації.

30 березня спеціалізована група вирушила до небезпечних районів для надання допомоги населенню Луганської та сусідніх областей.

Вам також має сподобатись...