Важливе Новини дня

ЛУГАНЩИНУ ОЧОЛИТЬ АРТЕМ ЛИСОГОР?

Епопея з призначенням нового губернатора Луганської області, схоже, добігає кінця.

Ще до відставки Сергій Гайдая Офіс Президента дав зрозуміти, що відтепер області, які «воюють», очолять або офіцери СБУ, або кадрові військові.

«На Луганщину» розглядалися кілька претендентів: керівники регіональних підрозділів Служби безпеки, голови двох міських військових адміністрацій, був кандидат і від прокуратури.

За останньою інформацією, свій вибір Київ зупинив на полковнику поліції Артемі Лисогорі. Оскільки остаточного рішення про його призначення поки що немає, лише коротко ознайомимо із його біографією.

Артем Володимирович Лисогор народився 25.04.1983 р. у Дніпропетровську. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з липня 2000 р. курсантом Національного університету внутрішніх справ.

З липня 2004-го став працювати слідчим районних відділів МВС, а з грудня 2008-го був призначений до Управління громадської безпеки ГУМВС в Дніпропетровській області, де працював на посадах від старшого інспектора до начальника відділу забезпечення масових заходів.

З 2015 року служив у полку особливого призначення «Дніпро-1» заступником командира роти, а з липня 2016 підполковник поліції Артем Володимирович Лисогор – заступник начальника ГУ Нацполіції в Житомирській області.

24 лютого 2022 року зустрів у місті Щастя Луганської області, виконуючі боєві завдання.

16 березня 2022 року Указом Президента нагородженій Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вам також має сподобатись...