Важливе Новини дня

Лариса Кульбач: «Міжнародні саміти з питань розвитку громад допоможуть відбудові Луганщини»

Днями у Києві відбувся Міжнародний саміт міст і регіонів, який об’єднав муніципалітети з понад 50 країн світу. Депутатка Кремінської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Лариса Кульбач акцентує на необхідності проведення таких заходів:

«Сподобався формат заходу та його масштабність. Було багато представників з регіонів нашої країни та закордонні гості з більш ніж 50 країн світу.

Вважаю, такі заходи зараз дуже потрібні нашій країні. По-перше, вони мають практичне значення – цей та подібні саміти є майданчиком, де представники влади можуть поспілкуватися з потенційними інвесторами в розбудову нашої країни, досягти певних домовленостей та навіть одразу укласти відповідні договори.

По-друге, цей саміт став ще одним сигналом для всього світу: багато країн підтримує Україну не просто словами, а й конкретними діями. Навіть в умовах війни на території України у нашу країну готові інвестувати, готові співпрацювати та допомагати у відбудові та розвитку наших громад. Тож Україна, незважаючи ні на що, у співпраці із міжнародним партнерами буде активно розвиватися».

Лариса Кульбач так само уважно слідкує і за подіями на фронті. Місто Кремінна, у якому депутатка жила до повномасштабного вторгнення військ рф, розташоване майже на лінії бойового зіткнення. Тож, коли почнеться деокупація Луганщини, Кремінна може стати одним із перших деокупованих міст. Вже зараз депутатка замислюється над відновленням Кремінської багатопрофільної лікарні, яку вона очолює, та загалом усіх постраждалих будівель громади. На її думку, саміти з питань розвитку громад за участі міжнародних партнерів допоможуть, в тому числі й відбудові Кремінської громади.

Разом з усіма вимушеними переселенцями співробітники Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» чекають на деокупацію Луганської області, можливість повернутися додому та розбудовувати мирну українську Луганщину!

Вам також має сподобатись...