Важливе Новини дня

Компанія-виробник фармупаковки з Рубіжного відновила роботу на Львівщині

Компанія «АГК Україна» з Луганщини відновлює роботу з виробництва фармупаковки на Львівщині, повідомили у Департаменті економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської ОДА.

Компанія «АГК Україна», виробник фармацевтичної упаковки, після початку російського вторгнення в лютому 2022 року, переїхала з Рубіжного Луганської області до Червонограда Львівської області. Керівництву вдалося вивезти ключову оснастку для виробництва пакування.

Завдяки допомозі Проєкту USAID «Економічна підтримка України», у 2022 році вдалося оплатити оренду виробничого приміщення, щоб компанія мала місце, де працювати. Згодом почалась реалізація гранту на закупівлю обладнання. Так у березні компанія отримала дві машини для лиття термопластів під тиском вартістю понад шість мільйонів гривень. Це обладнання допоможе налагодити виробництво високоякісної фармацевтичної упаковки.

Нова машина вже встановлена у виробничому приміщенні, услід за додатковим обладнанням, придбаним самою «АГК Україна». На термопласт-автоматі вироблятимуться складні види фармацевтичного пакування для нового знеболювального препарату.

«Дане обладнання не тільки повною мірою відновить, а й значно розширить можливості виробництва. Дозволить у найкоротший термін реалізувати проєкт з виробництва двокомпонентного лиття та виробництва кришок для полімерних інфузійних розчинів», – говорить співзасновник та директор компанії Ігор Бондаренко.

Використання нового обладнання дозволить замовникам компанії вийти на закордонні ринки та представляти вітчизняну фарміндустрію у ЄС, а ще втілити власні експортні амбіції у розширенні ринків збуту.

Вам також має сподобатись...