Важливе Новини дня

Колаборантка зі Старобільщини потрапила в руки СБУ, приїхавши для оформлення українських соцвиплат

Одну з організаторок російського псевдореферендуму на тимчасово окупованій Старобільщині затримала СБУ на підконтрольній території України, повідомляє пресслужба СБУ в Луганській області.

Мешканка Старобільського району, за даними Служби безпеки, брала участь у референдумі щодо приєднання Луганщини до рф в якості «члена територіальної виборчої комісії».

«У складі так зв. «мобільної виборчої комісії», організованої окупантами на Старобільщині, вона займалася складанням списків виборців, ідентифікацією осіб, що прийшли на виборчу дільницю, видачею бюлетенів та їх підрахунком, підготовкою протоколу голосування тощо», – йдеться у повідомлені СБУ.

У квітні цього року жінка виїхала із зони окупації та прибула на вільну територію України для оформлення соціальних виплат. Після цього правопорушниця планувала повернутись на підконтрольну рашистам частину Луганської області. Утім, її ідентифікували та затримали співробітники Служби безпеки.

Затриманій повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність).

Наразі жінку тримають під вартою.

 

Фото: пресслужба Луганської обласної прокуратури

Вам також має сподобатись...