Важливе Новини дня

Італійська Seingim Global Service S.r.l. допоможе у відбудові Сєвєродонецька: підписано меморандум

Італійська компанія Seingim Global Service S.r.l. допоможе у відбудові Сєвєродонецька після деокупації міста. Меморандум про співпрацю підписали 18 квітня 2023 року керівник компанії Фабіо Марабезе та начальник Сєвєродонецької МВЦА  Олександр Стрюк. 

Компанія Seingim спеціалізується на інфраструктурних проєктах будівництва та створенні іміджевих проєктів сучасного вигляду населених пунктів в Європі.

В міській адміністарції зазначають, що італійські партнери готові допомогти із реконструкцією території громади, у тому числі:

– в частині відновлення мереж електроенергії, опалення, газу, води та каналізації;

– використанні сучасних технологій збору, сортування та переробки сміття;

– будівництві доріг, тротуарів, підземних і надземних паркінгів; електричних та газових підстанцій, зон відпочинку, об’єктів критичного та соціального призначення, інших об’єктів цивільної інфраструктури та будівель;

– у пошуку та встановленні форм співпраці з консультантами, партнерами, інвесторами та іншими потенційними міжнародними зацікавленими сторонами, які можуть бути зацікавлені в участі в проєктах відновлення території Сєвєродонецької громади.

“26.04.2023 в м. Римі відбудеться зустріч між Прем’єр-міністром України Д. Шмигалем та Прем’єр-міністром Італії Дж. Мелоні, в якій прийматиме участь і компанія Seingim, На означеній зустрічі планується презентувати означений Меморандум як перший суттєвий крок на шляху відбудови Сєвєродонецької міської територіальної громади та відтворення Сєвєродонецька як сучасного європейського міста”, – повідомили в пресслужбі Сєвєвродонецької МВЦА.

Вам також має сподобатись...