Важливе Новини дня

Інна Радченко: «Робота Українського молодіжного фонду підтримає ініціативну молодь»

В Україні ухвалено створення Українського молодіжного фонду. На конкурсній основі обрано Наглядову раду фонду, яка запрацює після призначення директора, якого оберуть за результатами публічного та прозорого конкурсу протягом місяця з дня обрання голови Наглядової ради.

Депутатка Міловської селищної ради від «Слуги Народу» Інна Радченко вважає, що створення та старт роботи фонду сприятиме розвитку економіки країни та впровадженню інновацій в усі сфери життя:

«Робота Українського молодіжного фонду буде направлена на фінансову підтримку ініціатив нашої молоді. Це важливий крок, який допоможе нашій країні отримати свіжі ідеї та нові підходи до розвитку економіки як у малому бізнесі, так і в інших сферах. А головне – підтримає і дасть можливість ініціативній молоді реалізовувати свої проєкти і брати активну участь у відбудові України».

Команда Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» підтримує позицію Інни Радченко та вважає рішення про створення Українського молодіжного фонду особливо важливою подією для молоді з регіонів, які найбільше постраждали від війни, зокрема, і Луганської області.

Нагадаємо, в останній день зими – 28 лютого – Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 182 «Деякі питання Українського молодіжного фонду», якою ухвалив створення Українського молодіжного фонду. Це рішення прийнято в межах реалізації урядом Закону України «Про основні засади молодіжної політики», ініціаторами якого є народні депутати фракції «Слуга Народу».

Вам також має сподобатись...