Важливе Новини дня

Інна Радченко: «Маємо допомогти жертвам злочину жити повноцінно»

24 березня відзначається Міжнародний день права на встановлення істини щодо грубих порушень прав людини й гідності жертв.  

Співробітники Луганської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», депутати «Слуги Народу» з Луганщини підтримують зв’язок зі своїми земляками, переймаються їхніми долями та, за можливості, сприяють у вирішенні їх проблемних питань.

В умовах повномасштабного вторгнення військ рф на територію України цей День набуває для нашої країни нового значення – так вважає депутатка Міловської селищної ради від «Слуги Народу» Інна Радченко та ділиться роздумами:

«Війна – це завжди про обмеження прав та свобод людей. Але, на жаль, також і про випадки грубих порушень прав цивільного населення та навіть про злочини з боку військовослужбовців щодо цивільного населення. Кожен з цих злочинів має бути встановлений та розслідуваний, а винні мусять понести покарання!». 

Депутатка також підкреслює, що воєнні злочини – це не тільки про покарання винних, а й про вшанування пам’яті загиблих та психологічну підтримку тих жертв воєнних злочинів, яким вдалося вижити:

«На мій погляд, така дата, як Міжнародний день права на встановлення істини щодо грубих порушень прав людини й гідності жертв, має нагадати не тільки про важливість покарання для злочинців, а й про важливість моральної підтримки людей, які стали жертвами злочину.  

Якщо говорити в актуальному для України контексті, в контексті воєнних злочинів, то люди, які побачили війну, часто потребують психологічної допомоги. А якщо вони стали ще й жертвами злочину, то ми маємо максимально допомагати таким людям повністю пережити негативні емоції та повернутися до повноцінного життя», –  вважає Інна Радченко.

Вам також має сподобатись...