Важливе

Експерт розповіла, на які професії буде попит у найближчі роки на фоні війни

У найближчі 2-3 роки для відбудови зруйнованої інфраструктури найбільше будуть потрібні фахівці у будівельній сфері: будівельники, проєктувальники, архітектори, а також спеціалісти у сфері енергетики. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомила заступниця директора Київського міського центру зайнятості Людмила Мушинська.

«Зокрема, буде попит на слюсарів, електриків, зварювальників та столярів. Не менший попит буде на інженерів – як для сфери будівництва, машинобудування, так і для військового напряму», – сказала вона.

Крім того, за словами Мушинської, вже існує потреба в медичних працівниках – як у лікарях різних спеціалізацій, так і в кваліфікованих медичних сестрах, молодшому медичному персоналі. Очікується, що значний попит також буде на реабілітологів, психологів, психотерапевтів для підтримки військових, які повернулись з війни, та людей після деокупації територій або просто психологічно виснажених через війну.

«Також для відбудови України потрібні будуть спеціалісти у сфері логістики, для прикладу водії-далекобійники. Не зупинить свій розвиток і ІТ-сфера. Програмісти все більше потрібні в усіх галузях економіки та безпеки країни. Завжди будуть потрібні також працівники комунальної сфери, які роблять наше місто кращим», – розповіла заступниця директора Київського міського центру зайнятості.

Вам також має сподобатись...