Важливе Новини дня

Артем Лисогор: Наші військові здійснюють потужні удари у відповідь, нищать особовий склад та броньовану техніку противника

Голова Луганської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор повідомів про ситуації на східному фронті станом на ранок 29 квітня 2023 року:

Поблизу Білогорівки та південніше Діброви спробував атакувати ворог минулої доби – невдало.

Водночас наші військові здійснюють потужні удари у відповідь, нищать особовий склад та броньовану техніку противника. Зокрема, днями вони підбили БТР-60. Це стара модель, яку до війни армія рф не використовувала. Тепер – вимушена.

Вчора росіяни завдали авіаційних ударів по Новоєгорівці, Невському та Білогорівці. Артилерійських обстрілів зазнали Макіївка, Невське, Діброва, Білогорівка та Новоселівське. Обсяги руйнувань наразі уточняються.

Окупанти продовжують чинити мародерство. Зокрема, в населеному пункті Боково-Хрустальне на захопленій у 2014 році території вони грабують оселі місцевих жителів.

У Луб’янці на Сватівщині ворог дислокується в будівлі місцевої школи. Як повідомляють у Генштабі ЗСУ, особовий склад розміщують у будівлях освітніх закладів, при цьому окупанти примушують викладацький склад продовжувати освітній процес з обов’язковим відвідуванням дітьми та викладацьким складом.

Керівництво рф поспішає з примусовою паспортизацією на захоплених територіях. Зокрема, уведено в дію указ, згідно з яким особи, які перебували в громадянстві так званої «лнр», та особи без громадянства визнаються з 30 вересня 2022 року іноземними громадянами та особами без громадянства, що постійно проживають на рф.

Якщо вони зголосилися зберегти наявне у них громадянство або залишитися особами без громадянства, то мають право постійно проживати на цих територіях на підставі таких документів до 1 липня 2024 року. Після цієї дати ці особи можуть бути виселені з території країни, якщо становитимуть загрозу її національній безпеці.

Вам також має сподобатись...