4 березня, за наказом командувача Операції об’єднаних сил та начальника ГУНП більше 100 правоохоронців з числа поліцейських, патрульних та нацгвардійців, які входять до складу ООС, провели комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання території населеного пункту Станиця Луганська, передає Відділ комунікації поліції Луганської області.

Перед початком проведення заходів представник НПУ, старший офіцер об’єднаного командування штабу ООС Євген Гаркавцев передав правоохоронцям, які несуть службу на території проведення Операції об’єднаних сил, дитячі малюнки з побажаннями міцності духу, здоров’я та успіхів, які намалювали та передали бійцям учні школи №196 міста Києва.

Правоохоронці під час відпрацювання перевіряли транспортні засоби, власників зброї, спілкувалися з громадянами, які перебувають під адміністративним наглядом. Особливу увагу поліцейські приділяли інформаційно-роз’яснювальній роботі з профілактики такого виду злочину, як шахрайство. Роз'яснювали правила карантинних вимог та закликали громадян до неухильного їх дотримання.

В ході проведення профілактичних заходів у місцевого мешканця було виявлено та вилучено гранату до «АГС-17», під час проведення в рамках кримінальних проваджень санкціонованих судом обшуків були виявлені викрадені речі. Крім цього, поліцейські задокументували діяльність трьох чоловіків, які здійснювали господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкти господарювання, а саме надавали послуги по встановленню додатків «Дій вдома» громадянам, які перетинають лінію розмежування через КПВВ.

Загалом, за підсумками відпрацювання було виявлено 23 адміністративних правопорушення, за якими складені відповідні матеріали.

Профілактичні заходи не території області триватимуть й надалі.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх