Діти завжди тримають «руку на пульсі», вони обізнані в нових трендах та інформаційних технологіях, тому, саме за креативним мисленням поліцейські звернулася до учнів навчальних закладів міста з пропозицією висвітлити своє бачення шахраїв у малюнках, передає Відділ комунікації поліції Луганської області.

У конкурсі взяли участь більше 40 дітлахів, кожна робота – це унікальне уявлення шахрая, який полює за заощадженнями громадян. Серед 40-ка малюнків було надскладно визначити три, які стануть переможцями, бо кожна з робіт заслуговує на увагу та заохочення.

В результаті ІІІ місце зайняла Сагалаєва Валерія, учениця 3-В класу СЗШ №18, ІІ-ми стали Благодарова Єлизавета, Трегубова Поліна, Кретова Дар’я та Юніна Єлизавета, учениці 11-Б класу СЗШ №17, а І місце виборола Колчанова Дарина, учениця 8-В класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею.

Очільник поліції м. Сєвєродонецька Анатолій Мазур нагородив грамотами та подарунками переможців конкурсу малюнку та, вітаючи їх з перемогою, наголосив:

- Ми дуже раді, що ви відгукнулися на нашу пропозицію та взяли участь у конкурсі. Сподіваюсь, що наша спільна акція не остання, та у кожного з вас залишаться ті знання, які ви отримали під час підготовчого етапу до конкурсу і ви ніколи не потрапите у тенета шахрая. Пам’ятайте, що поліцейський – це друг дитини і, якщо вам знадобиться допомога, ми завжди поруч.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх