За фактом отримання тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості працівниками одного з підприємств міста, відомості внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 272 КК України " Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою". Наразі на місці події тривають невідкладні слідчі дії, передає Відділ комунікації поліції Луганської області.

 

 

Вчора, до міської лікарні м. Сєвєродонецька з травмами, отриманими при виконанні функціональних обов’язків доставили двох слюсарів: 42-річного чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення, 64-річного робітника - до травматологічного відділення лікарні. Встановлено, що під час ремонтних робіт парового котла в одному з цехів, кришку котла зірвало під тиском пару, в результаті чого працівники отримали тілесні ушкодження.

Наразі, під процесуальним керівництвом прокуратури, правоохоронцями вживаються невідкладні слідчі дії, спрямовані на документування надзвичайної події та вилучення документів, що стосуються проведення ремонтних робіт.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх