Повідомлення про підозрілу особу у під'їзді багатоповерхівки на вулиці Курчатова отримали патрульні вчора, 25 лютого. На місці патрульні виявили підозрілого чоловіка, повідомляє Патрульна поліція Луганської області.

 При поверхневій перевірці у 34-річного сєвєродончанина поліцейські виявили шприц з речовиною, імовірно, наркотичного походження.

Для детального встановлення обставин події на місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

Близько 11 години на проспекті Хіміків патрульні помітили молодого чоловіка, який побачивши поліцейських намагався якнайшвидше піти.

Виявилось 16-річний молодик мав підстави для нервування. Під час спілкування з поліцейськими він зізнався, що має при собі наркотичні речовини та дістав з кишені шість згортків в ізоляційній стрічці з наркотичною речовиною PVP в середині.

На місце патрульні викликали слідчих та законних представників неповнолітнього.

Близько 20 години на вулиці Гоголя патрульні помітили громадянина, який побачивши поліцейських кинувся навтьоки та намагався сісти в автомобіль, припаркований біля під'їзду.

Під час поверхневої перевірки у 26-річного чоловіка патрульні виявили два згортки в ізоляційній стрічці з речовиною PVP, які він намагався викинути на землю. Надалі деталі події встановлюватиме слідчо-оперативна група.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх