25 лютого, у прифронтовому селищі Трьохізбенка Щастинського району відкрито нову, сучасну поліцейську станцію. Право дати старт роботі нового поліцейського об’єкту отримали заступник начальника ГУНП в Луганській області Юрій Слухаєнко, координатор програм ООН Аліна Лєбєдєва та голова військово-цивільної адміністрації с. Трьохізбенка Володимир Гайворонський, повідомляє Відділ комунікації поліції Луганської області.

- Хотів би подякувати нашим друзям з ПРООН. Завдяки тісній співпраці ми відремонтували та облаштували таку сучасну поліцейську станцію. Щира вдячність керівництву ОТГ та району за вашу підтримку та допомогу. Поліцейським, які будуть нести службу у с. Трьохізбенка хочу сказати, що на вас покладено велику відповідальність, ви повинні щодня показувати, що поліція працює для людей та заради їх благополуччя та безпеки, - звернувся до присутніх Юрій Слухаєнко.

У поліцейській станції облаштовано службовий кабінет. Всі приміщення доступні для маломобільних груп населення. Діти, які з батьками відвідуватимуть поліцейську станцію, не будуть нудьгувати поки спілкуються дорослі, а матимуть змогу пограти в іграшки або почитати корисну дитячу літературу вмостившись у зручному кріслі.

Капітальний ремонт приміщення станції здійснювався у межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх