Над тим, щоб їжа у шкільній їдальні була не лише такою, що відповідає вимогам нового Санітарного регламенту, але й смачною, замислилися в Навчально-виховному комплексі «Гарант», що в Лисичанську. Що для цього зробили і як сьогодні харчуються «гарантівці» – далі

 

Евеліна БОГДАНОВА

 

Цьогоріч педагоги та учні КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів – ліцей «Гарант» склали Стратегію розвитку навчального закладу на майбутнє. І одним з пріоритетних напрямів обрали безпечне шкільне харчування. Відомо, що відповідно до вимог Санітарного регламенту-2020 воно повинно базуватися на стандартах НАССР (Hazard Analysis Critical Control Point).

Система НАССР є єдиною системою управління безпечністю харчової продукції, що довела свою ефективність і прийнята міжнародними організаціями. Тож дотримання визнаних світових стандартів безпечного харчування в закладах освіти – це шлях до мінімізації небезпечних факторів (біологічних, хімічних і фізичних), починаючи з приймання сировини й закінчуючи видачею продукції кінцевому споживачу – дитині.

– Учні, їхні батьки та весь колектив нашого закладу – «за» безпечне та раціональне харчування, – розповідає Світлана Боровкова, директорка НВК «Гарант».

Саме з цією метою директорка закладу та медична сестра з дієт-харчування взяли участь у проєкті «Впровадження стандартів НАССР у закладах освіти», започаткованому МБФ «Жовто-Блакитні крила» та ВГО «Поруч» у партнерстві зі School Food Generation за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Цей проєкт стартував в Україні 1 вересня. Основною його метою стало впровадження за допомогою принципів НАССР надійної системи контролю харчових продуктів у школах 8 областей: Донецької та Луганської як базових, а також у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Також проєктом передбачено поліпшення гігієни харчування і створення умов для організації більш здорового шкільного раціону.

– За допомоги ГО «Поруч» НВК «Гарант» став учасником цього проєкту. І вже після перших тренінгів ми відкрили для себе багато нових знань щодо документації з впровадження НАССР, – зазначає Світлана Боровкова. – До організації безпечного харчування долучилися й наші партнери – відділ освіти ВЦА м. Лисичанська, Міністерство освіти та науки України, наші батьки – Громадська організація «Гарант партнерства». Завдяки цій співпраці в нашій шкільній їдальні з’явилося нове обладнання.

Сьогодні в шкільній їдальні НВК «Гарант» не лише корисна і смачна їжа, але й нові умови харчування та приготування їжі для дітей. Це новий столовий посуд, зокрема, виделки, тарілки, нове обладнання – піч, духова шафа, пательня.

– Це взагалі нова культура харчування, яка запроваджується зараз у всіх школах України, зокрема й у нашій, – зауважує Світлана Боровкова.

«Збільшилася  впевненість у тому, що їжа для наших дітей корисна, приготовлена за всіма стандартами», – зазначають батьки, а діти з задоволенням відвідують шкільну їдальню і хваляться, що з’їдають усе.

НВК «Гарант» став першопроходцем впровадження системи безпечного харчування в закладах освіти Лисичанська і власний досвід передає сьогодні колективам інших шкіл та дитячих садків міста.

– Ми, в якості членів команди проєкту «School food generation», вже провели перший семінар для керівників, медичних сестер та кухарів дошкільних та загальноосвітніх закладів освіти міста Лисичанська. Йшлося про 7 принципів НАССР, щоденний моніторинг критичної контрольної точки, встановлення критичних меж для харчових продуктів тощо. Далі буде... – наголошує Світлана Боровкова, бо проєкт передбачає багатогодинний цикл тренінгів для працівників шкіл Лисичанської громади.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх