За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру одному з керівників Східної митниці Державної митної служби та двом високопосадовцям митного посту «Лисичанськ», причетним до корупції на імпорті товарів. За рік чиновники отримали через схему понад 5 мільйонів гривень, повідомляє Пресслужба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За даними слідства, восени 2020 року чиновники організували корупційний механізм одержання грошей від представників комерційних структур зовнішньоекономічної діяльності. За різні суми хабарів посадовці обіцяли не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення імпортованих товарів, у тому числі продукції широкого вжитку.

Організатор схеми та його спільники підозрюються за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчиненим організованою групою) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо відсторонення учасників схеми від займаних посад та обрання мір запобіжних заходів.

Викриття і блокування протиправної діяльності проводилось спільно з Державним бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора та прокуратури Луганської області.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх