Як ми вже повiдомляли у попередньому номерi, 3 лютого голова Луганської облдержадмiнiстрацiї Сергiй Гайдай спустився у забiй шахти «Карбонiт» ДП «Первомайськвугiлля». Це був його перший спуск у життi, тож кiлька днiв потому, пiд час прямого ефiру у фейсбуцi, очiльник областi подiлився враженнями вiд набутого досвiду та певними висновками. Ну, i за традицiєю доповiв про поточний стан реалiзацiї деяких масштабних проєктiв

Ганна СИМОНОВА

 

БЕЗ СПЕКУЛЯЦІЙ

Отже, розповiдаючи про свiй вiзит до «серця» вугiльної шахти, Сергiй Гадай зазначив, що цей досвiд був для нього досить емоцiйним, адже вперше в життi вiн «не просто побував на шахтi i поспiлкувався з шахтарями, а повнiстю пройшов шлях гiрника».

– Для тисяч шахтарiв це звичайна робота. Але без цього досвiду не можна до кiнця зрозумiти, наскiльки вона важлива i наскiльки важка. Так, я розумiю, що я був у дуже хороших умовах. I я розумiю, що був у одному з кращих забоїв. Але я пройшов повнiстю той шлях. Дякую всiм, хто допомагав. Може, в мене буде нагода пройти ще певнi забої, якi набагато гiршi за умовами. Я пройду i цей шлях. Немає нiякого страху, – зауважив очiльник областi.

За його словами, можливiсть зрозумiти особливостi працi гiрникiв важлива ще й тому, що цим питанням багато спекулюють на полiтичному рiвнi.

– Я вже казав у одному iз своїх ефiрiв, що це роблять люди, якi не мають совiстi взагалi. Дуже хотiлося б взяти таких полiтичних спекулянтiв i хоча б раз на три мiсяцi проходити з ними той шлях, – наголосив голова ЛОДА. – Можливо, вони б змiнили трохи риторику. Можливо, трохи iнакше ставилися б взагалi до цiєї професiї i до тих проблем, з якими щоденно мають справу шахтарi.

 

ФРАНЦIЯ ГОТОВА ДАТИ ДОБРО

Останнi кiлька тижнiв для керiвника областi були насиченi й iншими подiями та зустрiчами. I головне те, що вони – плiднi. Так, на Луганщину вкотре завiтала делегацiя з Францiї, яка зробила висновки щодо можливостi реконструкцiї Попаснянського водоканалу. За словами Сергiя Гайдая, 18 березня має бути прийняте рiшення щодо фiнансування проєкту.

– Визначенi кiлька французьких компанiй-пiдрядникiв, представники яких були тут у нас. I ми з ними домовилися, що 19-го зранку я їх наберу i запитаю, яке саме рiшення було прийняте. Сподiваюся, що воно буде позитивним. Тому що всi вiдповiдi, якi ми надали нашим французьким партнерам, їх задовiльнили. А на моє запитання, чи були якiсь критичнi моменти, якi б створили непереборнi бар’єри для фiнансування цього проєкту, я отримав негативну вiдповiдь. Тож все ж таки сподiваюся, що скоро ми почнемо його реалiзацiю, – розповiв про цей вiзит голова ЛОДА.

Додамо, що після завершення монiторингу член делегацiї, незалежний експерт Мiнiстерства фiнансiв Французької Республiки Олiв’є Фостiнi також дав обнадiйливий проноз щодо проєкту реконструкцiї:

– Протягом усього часу перебування в регiонi у нас було дуже плiдне спiлкування. Я на власнi очi переконався, наскiльки цей проєкт важливий для Луганщини. Французькi та українськi технiки спiлкувались мiж собою. На сьогоднi є всi умови, щоб пiдготувати пакет документiв для подальшого розгляду Мiнiстерством фiнансiв Францiї. Якщо охарактеризувати проєкт, його цiлi та амбiцiї одним словом, то це – «ефективнiсть». Ефективнiсть щодо якостi води, щодо економiї енергiї на її виробництво та постачання, а також скорочення втрат води. Мої висновки будуть схвальними, якщо компанiї пiдготують повний пакет документiв.

За попереднiми оцiнками експертiв, вартiсть проєкту складе 70-75 млн євро. Це довгостроковий пiльговий кредит уряду Францiї Українi, обов’язковою умовою якого є виконання 30 % робiт українськими пiдрядниками.

 

ЦIНА ПИТАННЯ

А наступного тижня на Луганщину приїжджає ще одна монiторингова група. Тепер вже щодо iншого проєкту, який лобiює облдержадмiнiстрацiя, – тролейбусного сполучення мiж Сєвєродонецьком і Лисичанськом.

– Тож чекаємо з нетерпiнням. Так само покажемо весь маршрут, i сподiваюсь, що цього року ми вже розробимо цей проєкт, зробимо проєктно-кошторисну документацiю i, може, навiть встигнемо провести тендер, – з оптимiзмом зазначив Сергiй Гайдай.

Поки що обласна влада веде пiдготовку до захисту проєктiв, що будуть фiнансуватися з Державного фонду регiонального розвитку. Сам захист має вiдбутися за тиждень, i вже тодi очiльник областi обiцяє розказати, якi саме обєкти вiдремонтують на Луганщинi в 2021 роцi.

Приблизно у цей же час Сергiй Гайдай планує оприлюднити i вiдповiдний перелiк дорiг.

– Як державних дорiг, за фінансування Укравтодору. Так i чiткий перелiк дорiг з кiлометражем, якi будуть зробленi за кошти Мiжнародного банку. Так i дорiг, якi будуть зробленi коштом обласного дорожнього фонду. Цей перелiк ми обов’язково опублiкуємо на сайтi ОДА, – розповiв голова ЛОДА.

– Є ще хорошi новини щодо розташування в нас полку нацгвардiї – а це 1,5 тисячi людей, – додав вiн. – Але про це трохи згодом, не хочу забiгати наперед, тому що є кiлька умов, якi керiвництво Нацгвардiї поставило перед нами. Я сподiваюсь, що ми виконаємо всi умови й отримаємо новий величезний пiдроздiл. А це люди, якi будуть отримувати зарплату, сплачувати ПДФО, а область матиме додатковi кошти в бюджетi.

Крiм того, за словами Сергiя Гайдая, добiгають кiнця переговори щодо будiвництва обласної лiкарнi:

– Зараз узгоджуємо проєкт з Мiнiстерством фiнансiв. Дуже сподiваємось на позитивну вiдповiдь. Сподiваюсь, що кожний наш проєкт буде пiдтриманий Президентом. Тому що ми прекрасно розумiємо, що нове будiвництво – це крок до миру i реiнтеграцiї.

Загалом у 2021 роцi для реалiзацiї амбiтних проєктiв на Луганщинi, пiдкреслив очiльник областi, планується залучити близько 10 млрд грн.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх