Посол Латвії, керівництво «Укроборонпрому», очільниця ОБСЄ – це неповний список гостей, які відвідали Луганщину впродовж минулого тижня. Для регіону, який довгі роки живе в умовах війни, такі візити закладають основу соціально-економічного розвитку, представництва на міжнародній арені та зміцнення обороноздатності. Тож не дивно, що значну частину свого суботнього відеозвернення до жителів області очільник Луганщини Сергій Гайдай присвятив розповіді про зазначені зустрічі

 

Ганна СИМОНОВА

 

НАС ЧУЮТЬ

Спілкуванням із латвійською делегацією, за словами Сергія Гайдая, він залишився дуже задоволений через помітну зміну його тональності. Латвія – давній друг та партнер Луганщини, але раніше наша співпраця переважно оберталася довкола гуманітарних питань.

– Тепер на зустрічах ми говоримо про ділові проєкти. Латвійці пропонують створювати спільні підприємства, які будуть корисними для обох сторін. Тому я сподіваюсь, що цього року ми зможемо показати певний результат: укладемо кілька угод. Навіть, якщо одне підприємство буде створене і почне працювати, то це буде величезний прорив від області, яка просто чекала на допомогу, до робочих стосунків.

Iнша зустрiч стосувалася пiдтримки Луганщини на дипломатичному рiвнi у питаннях, що стосуються вiйни на Донбасi. У цьому сенсi дуже символiчний той факт, що перший свiй вiзит в якостi голови ОБСЄ шведський мiнiстр закордонних справ Анн Лiнде здiйснила саме в нашу область. Супроводжували її українськi високопосадовцi: голова МЗС Дмитро Кулеба та вiцепрем’єр Олексiй Резнiков. Докладнiше про те, де вони встигли побувати i що побачити, читайте в iншому нашому матерiалi. Тут же наведемо вiдгук про цей вiзит з боку Сергiя Гайдая:

– Зустрiч була плiдною. Ми були на КПВВ «Золоте». I на тi запитання, якi ставила Анн Лiнде, вона отримала вiдповiдi. Ми говорили про пiдтримку в боротьбi з наслiдками вiйськової агресiї РФ. I дуже сподiваюсь, що ви побачите результати цiєї зустрiчi вже у виглядi певних рiшень, прийнятих на мiжнароднiй аренi.

Робота дипломатiв дуже тонка, кропiтка i, як ми вже всi встигли переконатися, довготривала. Тим часом свою справу – втримувати лiнiю фронту – виконують нашi збройнi сили. I, здебiльшого, вiйськових питань стосувався вiзит на Луганщину iншого поважного гостя – нового керiвника «Укроборонпрому» Юрiя Гусєва.

– Разом ми проїхались по ремонтним базам наших вiйськових. Я не можу казати про певнi речi, про якi йшла мова. Але те, що я почув, справдi дуже потiшило. Тому що i допомога в ремонтi технiки, i плани на оновлення технiки для наших вiйськових – вони колосальнi. I я вдячний пану Юрiю та пану Президенту за таку пiдтримку.

 

БIЛЬШЕ, НIЖ ЦИНIЗМ

Тим часом не вщухають «бойовi дiї» на iншому фронтi Луганщини – полiтичному. Опоненти Сергiя Гайдая не залишають спроб звинуватити губернатора у тяжких наслiдках лiсових пожеж, скочуючись вiд голослiвних звинувачень до вiдвертих фейкiв. Тож голова ЛОДА скористався нагодою, щоб вiдповiсти на них.

– Щодо фейкiв, якi поширюють члени органiзованої полiтичної групи... Знаєте, коли Вельможний каже про те, що грошi на зарплату шахтарям зайшли в область, а я особисто їх стримую, щоб пропiаритись, то такого цинiзму я давно не бачив. Коли нардеп Ткаченко каже, що в той час, коли були пожежi, я смажив шашлики, то я просто не знаю, що це! Це проблеми з освiтою чи це оточення таке? Адже колись Ткаченко казав, що вiн – перший борець iз «цукровою командою», а зараз вони разом вiдпочивають та вiдвiдують концерти, – зазначив Сергiй Гайдай.

Вiн пригадав, як пiд час пожеж на власному транспортi вивозив iз палаючих сiл лiтнiх людей та багатодiтнi родини, як вночi координував дiї з ДСНС, лiсниками та вiйськовими, а потiм особисто допомагав розбирати завали погорiльцям:

– Наступного дня прилетiли Ткаченко i Горбенко iз дивними зауваженнями про те, чому пiд час пожежi вимкнули електрику та газ. А потiм Ткаченко публiкує на своїй сторiнцi, як вiн вiдпочиває на концертi. Це точно навiть вже не цинiзм. Напевно, дайте самi назву таким вчинкам.

Незважаючи на критику, голова ЛОДА не зупиняється i своїм головним завданням бачить подальший розвиток Луганщини.

– Звiсно, не все можна зробити за пiвроку чи рiк. Але я вам обiцяю, що докладу максимум зусиль для того, щоб всi нашi амбiтнi проєкти втiлились в життя. I ще раз повторюю: сподiваюсь, iз вашою допомогою. До речi, дякую за вашi коментарi, дякую за вашi запитання, дякую за вашi поради. Область не маленька, хоч i третина її окупована. Просто неможливо бути одночасно усюди i бути в курсi всiх проблем. А вашi коментарi у цьому допомагають, – наголосив вiн.

 

ВСЕ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ

Наступним блоком Сергiй Гайдай вiдповiв на запитання, що залишали впродовж тижня на його сторiнцi користувачi фейсбуку. Зокрема, про те, як просувається справа з будiвництвом обласної клiнiчної лiкарнi.

– Ми домовились iз «Дойче банком» про те, що вони готовi iнвестувати грошi. Зараз готуються документи, i сподiваюсь, що протягом декiлькох мiсяцiв я зможу вже озвучити чiткий результат, коли розпочнеться будiвництво нашої лiкарнi, – повiдомив вiн.

Також доповнив вiдповiдь про будiвництво смiттєпереробного заводу, яку давав на минулому ефiрi. Тодi, нагадаємо, Сергiй Гайдай розповiв, що європейським iнвесторам поки невигiдно вкладатися в такий проєкт, тому що область не генерує вiдповiдну кiлькiсть смiття, як, наприклад, мiста-мiльйонники. Але зацiкавленi у спiвпрацi вiтчизнянi бiзнесмени:

– Знаючи нюанси Луганської областi, вони, все ж таки, готовi зайти сюди i працювати у цьому напрямку. Якi нашi перспективи, я можу сказати пiсля того, як поспiлкуюсь iз ними.

Спокiйними, але впевненими темпами рухається справа щодо будiвництва нової залiзничної колiї на Луганщинi. Проєкт, як ми повiдомляли напередоднi нового року, пiдтримали у Верховнiй Радi та Кабмiнi. Вiн отримає фiнансування iз держбюджету, а також в нього готовi iнвестувати кiлька iноземних компанiй.

– Зараз у Києвi займаються техзавданням. Для мене важливо отримати саме його, тому що ми будемо, нарештi, розумiти, де саме проходитиме залiзнична колiя. I почнемо домовлятися iз власниками стосовно земельних дiлянок. Теоретично, це 173 кадастрових номери. Можливо, в когось доведеться викупити землю, можливо, комусь надати iншу дiлянку. Тому попереду ще багато роботи.

В продовження залiзничної теми Сергiй Гайдай розповiв про перспективи створення маршруту в напрямку Одеси. Вiн нагадав, що минулорiч, у вiдповiдь на звернення жителiв областi, вдалося подовжити рух київського потягу з Лисичанська до Попасної.

– Так само багато звернень вiд вас я отримую стосовно потягу на Одесу. I розумiю, наскiльки вiн важливий. Тому сподiваюсь найближчим часом переговорити iз мiнiстром iнфраструктури на цю тему. Коли почую його думку, дам вже бiльш змiстовну вiдповiдь.

Як i завжди, багато питань надiйшло до керiвника ЛОДА стосовно ремонту автомобiльних дорiг. Сергiй Гайдай вiдповiв, що цьогорiч, зокрема, жителi областi побачать ремонт дороги на Новопсков, а також напрямку Лисичанськ – Бахмут. Також є плани вiдремонтувати вiдрiзок Лисичанськ – Сєвєродонецьк, який проходить через Пролетарський мiст.

– По мосту проєкт є, експертиза є. I навiть тендер пройшов. У минулому ефiрi я вже казав, що це моє рiшення – не розпочинати роботи взимку. Вони почнуться цьогорiч, щойно дозволять погоднi умови. I ще одну хорошу новину я вам хочу сказати. Ми проводити тендер i готували ПКД саме на той мiст. Але дорога туди не входила. Так от, є плани за зиму розробити ПКД i розпочати ремонт ще й самої дороги. Тому може таке бути, що ми побачимо цi ремонтнi роботи одночасно, i це буде нормальна дорога, а не те жахiття, як зараз.

Пiдняв губернатор i ще одну тему минулого ефiру. Це запуск тролейбусiв мiж Лисичанськом i Сєвєродонецьком. Так, його запитали, чому мова йде саме про тролейбуси, а не про електроавтобуси. За його словами, другий варiант теж не вiдкидається. А виберуть фахiвцi той, який буде бiльш вигiдним.

– Я коли був у Празi i спiлкувався з президентом компанiї «Шкода Електрик», почув від них таку пропозицiю, щоб вони iнвестували (тобто вiдкрили кредитну лiнiю), i ми би взяли цi автобуси. Машини нам пропонують двох видiв. Один може проїхати 50 км, але пiдзарядити батарею протягом 40 хвилин. Другий варiант – автобуси, якi можуть проїхати 250 км, але їх пiдзарядка – це вже 8 годин. Тому, можливо, тут потрiбно брати iз запасом, щоб поки один стоїть на пiдзарядцi, iншi курсували мiж мiстами. Так само до нас за тиждень-два має поступити пропозицiя по тролейбусах. Усе це ми обговорюємо i прораховуємо. I що виявиться вигіднішим, будемо запроваджувати.

Отже, найближчим часом Сергiй Гайдай має провести низку зустрiчей та переговорiв, якi вирiшать подальшу долю багатьох проєктiв, важливих для Луганщини. Тому вiн зазначив, що сподiвається до наступного прямого ефiру «привезти хорошi новини».

 

ЩО ЧЕКАЄ НА «ПЕРВОМАЙСЬКВУГIЛЛЯ»?

З огляду на плани Кабмiну щодо реорганiзацiї вугiльної промисловостi, у жителiв Луганщини виникли питання стосовно майбутнього ДП «Первомайськвугiлля». На це Сергiй Гайдай вiдповiв, що мав розмову iз новим керiвником пiдприємства, який «вже зробив свої пропозицiї на рiвнi профiльного мiнiстерства».

– Вiн чiтко вiдстоює iнтереси шахтарiв. В тому планi, що не треба закривати шахти, а є можливiсть їх модернiзувати. Є можливiсть зробити так, що пiдприємство вiдiйде вiд дотацiй i буде заробляти нормальнi грошi. Я зi свого боку, наскiльки у мене буде повноважень i можливостей, буду пiдтримувати це. Тому що шахтарiв у нас в регiонi багато, i не можна залишити їхні сiм’ї без доходу.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх