Керуючий Луганською єпархією ПЦУ єпископ Афанасій 27 грудня освятив нову капличку Пантелеймона Цілителя біля Попаснянської Центральної районної лікарні. Ми поспілкувалися з волонтером Василем Германюком, який закуповував матеріали та будував цю капличку разом з іншими волонтерами – Василем Текинюком та Мирославом Мартинюком, повідомляє сайт Попасная.City.

Василь Германюк розповів, що церковна споруда у Попасній – це вже 13 капличка, яку вони побудували на Сході України. В серпні вони відкривали каплицю у Лисичанську. Сім’я працівників Попаснянської ЦРЛ Кацарських надала фінансування для закупівлі волонтерами необхідних матеріалів, щоб побудувати подібну капличку у Попасній біля лікарні.

Близько тижня гуцульські волонтери з Івано-Франківщини обробляли деревину для майбутньої каплички. Будівництвом споруди у Попасній займалися чотири дні.

Капличку назвали на честь Пантелеймона Цілителя – охоронця усіх, хто лікується від хвороб, а також лікарів. Оздобили місце для молитов рушниками та іконою, яку виготовив колишній військовослужбовець.

«Вважаю, що нема ніякої ворожнечі між мешканцями Східної та Західної України, це все видумали. Ми усі – єдина країна», - зазначає Василь Германюк.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх