З 16 по 20 грудня в м. Бровари Київської області проходив чемпіонат України з плавання в ластах і біластах, де взяли участь понад 150 учасників з 6 областей України.Збірна Луганської області була представлена вихованцями ДЮСШ САДКО м.Сєвєродонецька, які показали високі результати, передає Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Володимир Сущенко здобув 4 золотих, 6 срібних та 4 бронзових медалі; Тетяна Хрипунова – 6 золотих, 2 срібні та 2 бронзові нагороди; Ксенія Шуліка – 4 золоті та 1 срібна медалі; Валентина Рєзнік – 3 золоті та 2 бронзові нагороди; Дмитро Серебряков – 1 срібна та 2 бронзові медалі; Катерина Сторчева  – 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові нагороди; Серафима Бесчастна здобула 1 срібну та 1 бронзову медаль; Єгор Шведов – 1 срібна та 2 бронзові нагороди; Дар’я Прядко –  бронзова медаль.

Слід відзначити, що КМС Єгор Шведов на дистанції 200м плавання в ластах вперше виконав норматив «Майстра Спорту».

За підсумками цих змагань буде відібрано склад національної збірної команди України для участі в кубках Світу, які відбудуться в 2021 році.