Очільник області Сергій Гайдай знову працював помічником Святого Миколая, інформує сайт ЛОДА.

Цього разу, із подарунками та новорічними привітаннями, його чекали вихованці  Луганського обласного будинку дитини та Сєвєродонецької обласної загальноосвітньої школи-інтернату.

Наразі у будинку дитини, який багато років незмінно очолює Головна Мама Луганщини – Катерина Донцова, виховуються 42 дитини віком до п’яти років, серед яких 10 немовлят та 15 малюків від одного до трьох рочків.

«Дорослі» розповідали Святому Миколаю віршики, а маленьке янголятко – Сашко віщував усім щастя та радість у новому році.

Вихованці школи-інтернату зустріли голову облдержадміністрації у дворі закладу та влаштували невеличке свято прямо під велетенською ялинкою, яка росте тут багато років.

 «Ви, коли прокинулись, що було під подушкою? Усі себе чемно вели у цьому році? … Ну, тоді отримуйте для себе та для рідної школи подарунки, які замовили Святому Миколаю», – привітав дітей Сергій Гайдай.

У Сєвєродонецькій обласній загальноосвітній школі-інтернаті навчаються 104 дитини, з яких 44 – одночасно проходять лікування.

«Цим дітям більш за інших потрібні наше з вами душевне тепло та турбота. Бо, які б не були складні часи, а милосердя та любов завжди допомагають нам жити та досягати нових звершень. Щиро дякую, Катерині Михайлівні Донцовій та Олені Валер’янівні Легостаєвій за їх надзвичайну місію!», – зазначив Сергій Гайдай.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх