Російський військовий є радником т. зв. "голови ЛНР" Леоніда Пасічника, повідомляє ТСН.

Контррозвідкою Служби безпеки України викрито громадянина Російської Федерації – генерал-майора Головного управління Генерального штабу ЗС РФ (військова розвідка РФ, більш відома як ГРУ), який від 2015 року координує розвідувально-підривну діяльність оперативних груп цієї російської спецслужби на тимчасово окупованій території Луганської області. Звати російського розвідника Шабаршин Олег Борисович, 15.03.1967 р.н.

Генерал-майор Олег Шабаршин постійно проживає в окупованому Луганську. Офіційно займає посаду радника т. зв. "голови ЛНР" Леоніда Пасічника. Керівництву самопроголошеної республіки та командуванню окупаційних військ РФ відомий за легендованими персональними даними Осокін Олег Павлович ("Палич").

 

 

Шабаршин народився у родині військового (батько – полковник запасу Шабаршин Борис Георгійович, 1943 р.н., пенсіонер, проживає у м. Ростов-на-Дону). Після закінчення у 1984 році навчання у середній школі № 175 м. Тбілісі вступив до Рязанського Вищого повітряно-десантного командного двічі Червонопрапорного училища ім. Ленінського Комсомолу, яке закінчив у 1988 році з дипломом референт-перекладач з персидської мови. Від 1990 по 2004 роки проходив військову службу у в/ч № 35555 Північно-Кавказького військового округу на різних посадах. За роки служби брав участь у військових конфліктах в Абхазії, Нагірному Карабасі, Південній Осетії та Чеченській Республіці, а тепер і на Сході України.

Координовані Шабаршиним оперативні групи російської військової розвідки діють на окупованій Луганщині за принципом так званої "прихованої присутності", організують і координують здобування розвідувальної інформації про Збройні Сили та правоохоронні органи  України, планування спеціальних розвідувально-підривних операцій і заходів інформаційно-психологічного впливу. Саме однією з таких груп керував викритий українською контррозвідкою у 2018 році підполковник Центрального Апарату ГУ ГШ ЗС РФ Сазонов Олександр Олексійович, 01.06.1985 р.н.

Контррозвідка встановила, що Олег Шабаршин підтримує близькі стосунки з керівниками т. зв. "правоохоронних органів ЛНР", з якими проводить дозвілля та збагачується за рахунок незаконного видобутку вугілля (т. зв. "копанок") і контрабанди тютюну з окупованих територій на територію Росії.

 

На фото зліва направо: Шабаршин О.Б., 1-й заступник міністра т. зв. "МВС ЛНР" Ведмеденко Роман Іванович, генеральний прокурор т. зв. "ЛНР" Горенко Сергій Сергійович, міністр т. зв. "МВС ЛНР" Корнет Ігор Олександрович, міністр т. зв. "МНС ЛНР" Кацавалов Євген Анатолійович, депутат т. зв. "народної ради ЛНР", голова мотоклубу "Ночные волки. Донбасс" Кішкінов Віталій Михайлович

 

Розвідувально-підривна діяльність співробітників ГУ ГШ під час їхньої "служби" в Україні фактично на нелегальному положенні  оплачується у потрійному розмірі. За роки перебування на окупованих територіях Шабаршин "заробив" гроші на квартиру у м. Ростов-на-Дону та будинок у м. Луганську. Крім цього, серед вподобань російського розвідника - катання на недешевих байках.

На окупованій РФ території України російський генерал не забував і про особисте життя – одружився з мешканкою Луганська. У грудні 2019 року контррозвідкою зафіксовано виліт Шабаршина разом з новою дружиною на в’єтнамське узбережжя Південно-Китайського моря (м. Нячанг).

Кар’єра Шабаршина в окупованому Луганську – ще одне свідчення цілковитого контролю Російської Федерації за усіма без винятку сферами життєдіяльності окупованих територій Сходу України. Постійна присутність в самопроголошених республіках різноманітних російських "радників", "кураторів", "контролерів", "перевіряючих", які широко застосовують принцип "поділяй та владарюй" - класична ілюстрація стандартної російської окупації, за якої будь-які перспективи для місцевого населення неможливі.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх