За принципової позиції Луганської обласної прокуратури до 12 років позбавлення волі засуджено громадянина за умисне вбивство двох осіб, а також придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (п. 1 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України), передає Пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Стороною обвинувачення доведено, що у червні 2017 року в с. Старий Айдар Станично-Луганського району Луганської області зловмисник під час сварки з сусідами на ґрунті тривалих неприязних відносин відкрив стрілянину з вогнепальної зброї. Обвинувачений дістав раніше схований на власному подвір’ї пістолет конструкції «Макарова» та зробив не менше п’яти прямих пострілів у подружжя.

Чоловіка та жінку з наскрізними вогнепальними пораненнями тулуба та брюшної порожнини, пошкодженням внутрішніх органів та гострою крововтратою госпіталізували до лікарні, але від отриманих тяжких тілесних ушкоджень вони померли.

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили пістолет, з якого, за висновками експертиз, було здійснено постріли у потерпілих. За свідченнями обвинуваченого, вогнепальну зброю він знайшов напередодні у лісосмузі поблизу населеного пункту, що знаходиться у безпосередній близькості від лінії розмежування.

Попри повноту наданих доказів, зібраних у кримінальному провадженні, під час судового розгляду чоловік повністю заперечував свою провину.

Біловодський районний суд Луганської області погодився з обґрунтованою позицією прокурора у справі та визнав обвинуваченого винним в інкримінованих йому злочинах.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх