ПрАТ «Сєвєродонецьке Об'єднання Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, отримало реєстраційне свідоцтво і відновило випуск кисню медичного якості, повідомляє пресслужба підприємства.

«Ми повністю виконали домовленості з керівництвом області та почали поставки кисню медичного якості в медустанови регіону. В першу чергу, мова йде про лікарні Сєверодонецька, Лисичанська, Рубіжного, Новоайдару та інших населених пунктів Луганської області. Всі дозвільні процедури ми пройшли максимально оперативно, починаючи з подачі документів в Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я. Була проведена детальна експертиза нашої документації, оцінка виробництва і якості продукції. Підприємству видано свідоцтво про реєстрацію медичного кисню як лікарського препарату», – повідомив Леонід Бугаєв, Голова Правління ПрАТ « Сєвєродонецьке Об'єднання Азот ».

Медичний кисень Сєверодонецького «Азоту» зареєстрований і внесений до Державного реєстру лікарських препаратів як препарат для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавирусной хвороби (COVID-19).

Потужності підприємства дозволяють випускати 500 кубічних метрів на годину кисню медичного якості. Для зберігання медичного кисню застосовуються металеві газові балони високого тиску різної ємності. Оскільки «Азот» сьогодні працює в умовах повного виробничого циклу з випуску мінеральних добрив, технологічно можливість для випуску медичного кисню є.

«Підприємство почало відпустку цієї продукції нашим медичним установам, що значно допоможе в лікуванні хворих. Ми розуміємо важливість цілодобового його наявності - це врятує людські життя, - зазначив голова Луганської облдержадміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. - Обсяг медичного кисню, який виробляє «Азот», повністю задовольнить потреби Луганщини. Зараз майже всі заклади охорони здоров'я області, які визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 і мають потребу в кисні, або вже уклали договори, або завершують оформлення відповідної документації».

Медичний кисень застосовується для приготування збагачених дихальних газових сумішей. У медицині ці суміші використовуються для лікування хвороб, пов'язаних з порушенням роботи органів дихання, і ряду інших захворювань. Основними споживачами медичного кисню є медичні установи - поліклініки, лікарні, санаторії.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх