Будiвництво заплавного мосту № 1, що мiж Лисичанськом та Сєвєродонецьком, на фiнiшнiй прямiй. Це останнiй з чотирьох мостiв, що реконструюється на автошляху мiж Сєвєродонецьком та Лисичанськом

 

Луганщина.ua

 

Автодорога мiж двома мiстами проходить чотирма заплавними мостами та великим мостом через рiчку Сiверський Донець. Останнiй було зруйновано у 2014-му проросiйськими терористичними збройними формуваннями i вiдновлено у 2016 роцi коштами гранту Європейського Союзу. Але офiцiйний маршрутний пасажирський автотранспорт з Лисичанська в Сєвєродонецьк та вантажнi автомобiлi як їздили в об’їзд, через iнший – Пролетарський мiст, так i їздять до цього часу. А це в рази бiльшi вiдстань i час шляху. Справа в заплавних мостах, що пропускають воду пiд час повеней на Сiверському Донцi, якi до завершення реконструкцiї залишалися в аварiйному станi.

Ще у 2015 роцi мiська влада Сєвєродонецька подала на конкурс ДФРР проєкти з реконструкцiї заплавних мостiв № 2, 3 та 4. Наступного року за кошти ДФРР та спiвфiнансування з мiсцевого бюджету було вiдремонтовано заплавнi мости № 3 та 4 i розпочато роботу з реконструкцiї мосту № 2. У груднi 2018-го вже третiй мiст на цьому шляху було введено в експлуатацiю пiсля ремонту. За 8-9 мiсяцiв планували реконструювати й останнiй – заплавний мiст № 1. Але чекати довелося довше – через вiдкладення строкiв фiнансування роботи почалися з рiчним запiзненням.

У поточному роцi з бюджету Сєвєродонецька було видiлено на спiвфiнансування будiвництва моста понад 2 млн гривень, але навеснi через вiдсутнiсть фiнансування з Державного фонду регiонального розвитку (за багатьма об’єктами по всiй країнi цiьогорiч фiнансування спiзнилося через ситуацiю з поширенням коронавiрусу) роботи були припиненi аж до вересня.

– Дiйсно, роботи з реконструкцiї останнього заплавного мосту на найкоротшому шляху мiж Сєвєродонецьком та Лисичанськом розпочалися ще кiлька рокiв тому. I нарештi справу майже довели до кiнця. Об’єкт знаходився на постiйному контролi органiв влади, – зазначає Олексiй Кузнєцов, народний депутат України. – Разом з керiвником вiйськово-цивiльної адмiнiстрацiї м. Сєвєродонецьк днями ми перевiрили стан його будiвництва. Наразi роботи – на завершальнiй стадiї.

Кошти на будiвельнi роботи були видiленi з ДФРР за спiвфiнансування з мiського бюджету. Усього на реконструкцiю мосту заклали майже 47 млн грн. Державний фонд регiонального розвитку надав переважну частину коштiв – близько 39,5 млн грн. З бюджету Сєвєродонецька всього витратили понад 7 млн грн.

Роботи з реконструкцiї заплавного моста № 1 проводить будiвельно-монтажна фiрма «Технологiя». Повноцiнний рух на цiй дiлянцi дороги планують вiдкрити наприкiнцi листопада – початку грудня цього року.

Як повiдомляють працiвники пiдрядної органiзацiї, залишилося прокласти дiлянку асфальту, завершити встановлення огорож i системи освiтлення. Під час робiт були використанi найсучаснiшi будiвельнi матерiали та технологiї.

Пiдрядник гарантує: мiст здатен витримати вантажi у кiлька десяткiв тонн.

Пiсля введення в експлуатацiю заплавного мосту № 1 дiстатися з Сєвєродонецька до Лисичанська i навпаки можна буде автобусом будь-якої вантажопiдйомностi. До того ж мiст витримує навантаження у 10 тонн на вiсь, тож 4-осьовий вантажний автомобiль зможе перевозити за цим напрямком до 40 тонн вантажу, – каже Сергiй Капленко, керiвник пiдрядної органiзацiї БМФ «Технологiя».

За його словами, мiст зроблений з перспективною шириною проїзної частини у 10,3 м. Це дозволить у майбутньому вiдкрити вже не двi, а три або чотири полоси руху транспорту.

Завдяки реконструкцiї пiдвищиться пропускна здатнiсть цiєї дiлянки дороги, – зазначає представник пiдрядної органiзацiї. – Освiтлення мосту буде на сонячних батареях. Встановленi перильнi огорожi забезпечать безпечний рух транспорту проїзною, а також пiшоходiв – тротуарною частинами мосту.

Пiсля введення в експлуатацiю заплавного моста №1, дорога «Сєвєродонецьк – Лисичанськ» нарештi отримає вiдповiдний сучасним нормам стан, i мiста стануть «ближчими» один до одного. Чекати залишилося зовсiм небагато.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх