Луганська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника слідчого підрозділу одного із відділів поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), передає Пресслужба  Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, у червні 2020 року правоохоронець одержав неправомірну вигоду у розмірі 18 тис. грн, яка призначалася за закриття кримінального провадження стосовно діючого військовослужбовця Збройних Сил України, який проходить службу в районі проведення ООС.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, та за оперативного супроводу ГВ БКОЗ ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх