У День захисника України у м. Лисичанську урочисто відкрили пам'ятник добровольцям антитерористичної операції. Це почесне право надали бійцю 24-го окремого штурмового батальону «Айдар» - Дмитру Карпюку та бійцю батальону імені Джохара Дудаєва Сергію Копилову, повідомляє Луганська ОДА.

Освятив пам'ятний знак військовий капелан Ієрей Юрій.

Вшанувати подвиг добробатів та привітати ветеранів АТО/ООС зі святами прибули очільник області Сергій Гайдай, заступник командувача ОС з морально-психологічного забезпечення полковник Євген Коваленко та заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко.

«Дуже багато добровольців загинули у 2014 році. Згадуючи ті часи, можу сказати: якби не добробати, ще не відомо де б сьогодні проходила лінія розмежування. Вони дали час переформатувати армію, підготуватись до відсічі», - звернувся до присутніх Сергій Гайдай.

Він наголосив, що гроші на меморіал за закликом активістів у Фейсбуці зібрали за декілька днів: «Це означає, що люди пам'ятають і люди вдячні своїм захисникам!», - додав очільник Луганщини.

«Я спостерігав, як народжувався цей пам’ятник. Це – дійсно народний пам’ятник! Кажуть, що ми помираємо двічі: коли припиняємо дихати і, коли забувають наші імена. Тож ми маємо завжди розуміти, що хтось віддав життя за те, щоб ми могли працювати, виховувати дітей, жити під мирним небом», - зазначив у своєму вітальному слові заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко.

Пам’ять загиблих героїв учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх