Вже цього тижня починають працювати урядові робочі групи щодо будівництва на Луганщині обласної лікарні та залізничної гілки Рубіжне – Старобільськ. Тим часом у Лисичанську скоро мають розпочатися роботи з освітлення вулиць, а у Гірському – ремонт дороги. Про це та інше розповів керівник Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай у прямому ефірі на Facebook

 

Ганна СИМОНОВА

 

НА ВУЛИЦЯХ ЛИСИЧАНСЬКА ПОСВІТЛІШАЄ

Найпроблемнішою територію області, без перебільшень, можна вважати Лисичанськ. У місті через політичну кризу було заблоковано нормальне функціонування водопровідної та каналізаційної систем, не ремонтувалися дороги, не проводився благоустрій. Тож зрозуміло, що кожного дня на особисту сторінку губернатора у фейсбуці надходить безліч питань від стурбованих містян.

Як вже відомо читачам нашої газети, наприкінці липня Президент підписав указ про створення у Лисичанську військово-цивільної адміністрації. Її керівником призначено Олександра Заїку. У тісній співпраці з обласною владою ВЦА вже домоглася сталого водопостачання у місті та розробила антикризовий план для місцевого водоканалу. Ремонтуються вулиці, через які проходить дорога Сєвєродонецьк – Золоте, та будуть відремонтовані площі перед вокзалом та ринком. Приводяться до ладу міські колектори та найближчим часом розпочнеться будівництво нової підстанції.

Ще одна приємна новина для лисичан – програма освітлення вулиць, яку планують реалізувати в найближчі 1,5-2 місяці.

– Ми отримували дуже багато нарікань з цього приводу. Отже, зараз я зачитаю перелік вулиць, де буде встановлене сучасне LED-освітлення. Це: квартал 40 років Перемоги, квартал Центральний,
вул. Бахмутська, Вокзальна, Гарібальді, Генерала Потапенка, Грушевського, Дібровка, Польова, Спартака, Свободи та вул. Менделєєва. Тож почекайте, дайте нам трохи часу, – зазначив Сергій Гайдай.

Крім того, ВЦА, за словами Сергія Гайдая, намагається «швидко отримати гроші» для консервації так званої «бельгійської спадщини» – лікарні содового заводу, яку побудували в місті бельгійці на початку 20 сторіччя. Наступний крок – пошук джерел для реставрації будівлі.

Так само голова ЛОДА підтвердив, що обласна влада має намір розбудовувати водну станцію на р. Сіверський Донець, адже вона може стати базою для розміщення олімпійської збірної.

 

Президенти України та Швейцарії
знайомляться з перебігом будівництва дороги Сєвєродонецьк-Станиця Луганська

 

ПРОБЛЕМА ДЕРЖАВНИХ ПIДПРИЄМСТВ

В окрему тему Сергiй Гайдай винiс проблему лисичанського склозаводу «Пролетарiй».

Як вiдомо, довгий час потужностi пiдприємства були в орендi. Кiлька рокiв тому їх знову повернули у власнiсть держави, але з величезними боргами. Орендатора – ПАО «Пролетарiй» – було визнано банкрутом, i зараз продовжується процедура його лiквiдацiї. Тим часом жителi мiста в коментарях просять голову обласної ВЦА вжити заходів, тому що майно заводу, поки той у простої, поступово розкрадають.

За словами Сергiя Гайдая, ситуацiя йому вiдома, але фактично вiн не має адмiнiстративних важелiв, якi б дозволяли йому законно вплинути на ситуацiю, адже завод не знаходиться в обласнiй власностi.

– Ми разом з СБУ зiбрали документи, зустрiлись з тимчасовим керівником, з лiквiдатором пiдприємства. Передали стос документiв правоохоронним органам. Але менi трохи важко боротись чи вiдстоювати якiсь iнтереси, якщо пiдприємство належить державi. Ми можемо робити запити в мiнiстерства, контролювати хiд подiй, але не впливати на них, – зазначив Сергiй Гайдай.

Подiбна ситуацiя, за його словами, склалася з кiнними заводами Луганщини, де виник конфлiкт iнтересiв мiж власником – керiвництвом ДП «Конярство України» – та орендаторами заводської землi. Але все одно обласною адмiнiстрацiю переданi наявнi у неї документи, що стосуються справи, в Офiс Генерального прокурора, щоб ситуацiю взяли в свої руки саме там.

 

ДОРОГИ НЕ СХОДЯТЬ З ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Цьогорiч на Луганщинi вже вiдбудована рекордна кiлькiсть дорiг державного значення, i ще продовжуються роботи на напрямках Сєвєродонецьк–Золоте, Старобiльськ–Мiлове та Старобiльськ–Новоайдар. Однак шляхiв, якi потребують ремонтiв, все ще набагато бiльше. I не дивно, що левова частка питань до губернатора стосуються саме цiєї проблеми.

Наприклад, вже не вперше цiкавляться мешканцi Луганщини долею дороги Новодружеськ–Рубiжне. За словами Сергiя Гайдая, вона знаходиться в комунальнiй власностi, тож опiкуватися нею має мiська влада. Втiм, зважаючи на аварiйнiсть дiлянки, обласна влада готова пiти назустрiч та допомогти з її ремонтом наступного року:

– Якщо вони не зможуть вiдремонтувати цього року або на початку наступного, то є можливiсть направляти з обласного дорожнього фонду 20% на ремонт дорiг комунальних. Я дуже багато чув про цю дорогу, i якщо не буде закладений її ремонт в бюджет мiста, то ми допоможемо вiдремонтувати.

Не менше нарiкань отримує стан дороги Новопсков–Старобiльськ. Причому, зазначив Сергiй Гайдай, «шишки» летять в мера Старобiльська Яну Лiтвiнову, яка жодного вiдношення до цiєї дороги не має, адже та не знаходиться на балансi мiста. За словами голови ЛОДА, мiський голова Старобiльська заслуговує на бiльшу повагу, адже змогла «вибити» в областi новий смiттєвоз та грошi на ремонт мiських дорiг. Крiм того, завдяки спiвпрацi мiської та обласної влади вже за 1,5-2 мiсяцi проведуть ремонт шлюзу на р. Айдар.

– Щодо дороги, то у нас на наступний рiк вже погоджено «Укравтодором» ремонт дороги Сватово–Бiлокуракине–Новопсков–Маркiвка до Зоринiвки. Так само – КПП «Просяне»–Маркiвка–Бiловодськ i КПП «Танюшiвка»–Старобiльськ. Сподiваюсь, що ми за зиму швидко проведемо тендери, розробимо всi ПКД i весною, щойно погода дозволить, одразу приступимо до ремонтiв. Як бачите, темпи ми не збавляємо, а навпаки, плануємо збiльшувати.

Ну i насамкiнець ще одна гарна звiстка. Влiтку Сергiй Гайдай обiцяв, що у 2020 роцi буде проведено ремонт 6,5 км дороги Гiрське–Золоте. Тодi ще готувалася вiдповiдна документацiя, але зараз вже вiдомо, що обiцянка буде виконана.

– Я думаю, що ремонт розпочнеться протягом тижня, може двох. Тому що ПКД вже є, тендер там вже пройшов. Є переможець. Так що чекайте, найближчим часом ви побачите початок ремонтних робiт, – повiдомив очiльник областi.

 

Дорожні роботи на маршруті між Старобільськом та Новоайдаром

 

ЧОМУ ЗУПИНИЛИ БУДIВНИЦТВО ПАРКУ В РУБIЖНОМУ

Реконструкцiя парку в Рубiжному була розпочата 2019 року, i до каденцiї Сергiя Гайдая туди було вкладено багато мiльйонiв гривень. Але, за совами очiльника областi, вiн противник витрачати грошi на благоустрiй паркiв, поки не «закритi» питання на кшталт водозабезпечення та ремонту дорiг. Тому було вирiшено поставити будiвництво парку на фiнансування Державного фонду регiонального розвитку.

– Але COVID внiс змiни в нашi плани. Iз 488 млн грн, якi область повинна була отримати з ДФРР, ми отримали всього 240. Тож ми в першу чергу залишили садочки, лiкарнi, школи, а фiнансування паркiв зняли. Я думаю, нiхто не буде сперечатись.

Але все одно видiленi 7 млн грн, щоб у Рубiжному виконати консервацiю того, що вже зроблено. А наступного року, якщо все буде добре, ми вже закiнчимо ремонт.

 

IНВЕСТОРИ ГОТОВI ВКЛАДАТИ В ЛУГАНЩИНУ

Звичайно, зайшла мова пiд час ефiру i про найбiльш амбiтнi проєкти обласної адмiнiстрацiї – будiвництво обласної лiкарнi та колiї, яка з’єднає гiлки Попасна–Сватово–Купянськ та Кiндрашiвська-Нова–Лантратiвка. В обох випадках цього тижня мають запрацювати урядовi робочi групи.

Щодо гiлки, то, як ми вже писали, є вiдповiдна домовленiсть з найкращою китайською компанiєю, яка займається будiвництвом залiзниць.

– Вони готовi нам давати iнвестицiї в 100 млн євро. Чiтка сума буде вiдома пiсля того, як зроблять ПКД. Гiлка проходитиме вiд Рубiжного до Старобiльська, – уточнив з цього приводу Сергiй Гайдай.

В будiвництво обласної лiкарнi готовий вкласти кошти австрiйський забудовник. Мiсце остаточно не визначене, але очiльник областi зазначив, що вiн би хотiв, щоб це був Сєвєродонецьк. Зважаючи на проблемну логiстичну систему областi, за його словами, це був би найкращий варiант.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх