10 вересня у Попасній провели «Богатирські ігри» за участю володаря титулів «Найсильніша людина України та Світу» Василя Вірастюка, повідомляє Попаснянська РДА.

Разом з Василем Вірастюком на запрошення 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького на Попаснянщину завітав і президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.
Вітали спортсменів з початком змагань голова Попасянської райдержадміністрації Роман Власенко та Попасняський міський голова Юрій Онищенко. Участь у «Богатирських іграх» взяли 17 стронгменів, з числа яких було 4 стронгвумен.

Богатирське багатоборство для чоловіків проходило з наступних вправ: тяга тритонного автомобіля в упряжці, станова тяга 150 кілограмів ваги, перенесення мішків з піском, логліфт, кантування покришки та вправи з гантелями. Не відставали від хлопців і дівчата, які також тягнули в упряжці авто, кантували покришки, підіймали 16 кілограмові гирі та виконували «прогулянку фермера».

Всі спортсмени по завершенню змагань були відзначені пам’ятними призами та подарунками від міського голови Юрія Онищенка, які він вручав разом з Василем Вірастюком та Сергієм Конюшком.

Крім зазначених подарунків, спортсменам про змагання нагадуватимуть брендові футболки, дизайн яких створено спортивним закладом «Відродження» за фінансової підтримки Попаснянської райдержадміністрації.

Попаснянська райдержадміністрація дякує Василю Вірастюку та Сергію Конюшку за візит і подаровані емоції та сподівається на наступну спортивну зустріч на попаснянській землі!

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх