Минулої п’ятниці у межах програми «Велике будівництво» стартував капітальний ремонт на 20-кілометровій ділянці автодороги Н-21 Старобільськ – Луганськ – Донецьк. Дорожні роботи розпочалися з так званої «нульової точки» – від перехрестя старобільських вулиць Слобожанська та Монастирська – і триватимуть до селища Новоайдар

 

Наталія БОНДАР

 

Дорожнє вбрання має властивість зношуватися, особливо при активному використанні і рідкому латанні. Останнім часом стан доріг на Луганщині лише погіршувався, що зі свого боку несло загрозу безпеці руху автотранспорту. Не став виключенням маршрут зі Старобільська у напрямку Новоайдару, який знаходиться в обслуговуванні держави і в той же час проходить вулицями міста та кількох прилеглих до райцентру сіл: Байдівка, Половинкине, Шульгинка. Тож початок дорожнього будівництва викликав багато позитивних відгуків і у сотень містян, і у сільських жителів, які користуються цією дорогою щодня.

– Ми всі з нетерпінням чекали початку робіт у межах державної програми «Велике будівництво» на території району, – говорить Старобільський міський голова Яна Літвінова. – Тішить, що плани, які ставить перед собою держава та обласна влада, стабільно втілюються в життя; що до ремонтних робіт залучаються фахівці та мешканці Старобільського району, що до нас готові дослухатися та разом із нами шукати вихід на проблемних ділянках дороги; що у проєкті також враховується реконструкція компонентів дорожньої інфраструктури.

Таку впевненість старобільчани мають після тривалого обговорення ходу капремонту з керівником Служби автомобільних доріг у Луганській області Павлом Цубером, який здійснив робочу поїздку до Старобільська на початку поточного тижня. Під час його зустрічі зі Старобільським міським головою та представниками підрядної організації були узгоджені організаційні заходи ремонту, обговорені деталі та варіанти вирішення проблеми з водовідведенням та інші важливі питання.

Всього, за інформацією Служби автомобільних доріг у Луганській області, на маршруті Старобільськ – Новоайдар планується відновити 39 км дорожнього полотна. Наразі підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» ведуться роботи від початку дороги у Старобільську до межі села Штормове. На другій, 19-кілометровій ділянці від Штормового до Новоайдару, очікується підписання договору із іншим підрядником. Термін закінчення ремонту – кінець нинішнього року.

У межах поточного ремонту на ділянці дороги Н-21буде виконано цілий комплекс робіт. Наразі триває фрезерування старого асфальту на міських вулицях, які входять до переліку проєктних. Дорожники працюють і в будні, й у вихідні. Наприкінці цього тижня після проведення відповідних операцій вони планують розпочати укладання двох шарів асфальтобетонного покриття по вулиці Монастирській.

Взагалі, дороги – це одна з головних проблем у Старобільську. І, за великим рахунком, людям не так і важливо, чи вони державного значення, чи місцевого. Головне для них – можливість користуватися комфортними шляхами.

 

 

Тож в умовах обмеженого фінансування модернізація вулично-дорожньої мережі в межах населених пунктів потребує залучення в інфраструктурні проєкти значних фінансових ресурсів, різноманітних доступних джерел фінансування. Одним з таких для Старобільська стали кошти, виділені на капітальний ремонт доріг державного значення, зокрема й тих, що проходять територією міста, у межах всеукраїнської програми «Велике будівництво».

Поряд з ремонтними роботами на ділянці дороги Н-21старобільчани чекають на капітальну реконструкцію дорожнього полотна на інших критичних напрямках. І, певно, є передумови, що дочекаються, бо, за словами голови Укравтодору Олександра Кубракова, «на початку року амбітний план у Луганській області складав 193 км доріг, і станом на 27 серпня 133 км з них – вже у верхньому шарі». Додатково планується почати ремонти ще на 210 км. Зокрема, за ініціативою Президента буде відремонтовано 90 км дороги Н-26 «Чугуїв–Мілове».

– Початок капітального ремонту доріг державного значення в одному напрямку дає надію, що далі буде і на інших, – говорить Яна Літвінова. – Ми висловлюємо велику вдячність за увагу, яка приділяється обласною владою нашому місту, і готові до подальшої співпраці з усіма владними структурами.

…В той час, коли залізниця на території області має обмежені перевізні можливості, відбувається інтенсивна руйнація дорожнього полотна через велике навантаження на нього. А своєю чергою перетворює наш регіон на «острів», до якого не можна дістатися нормально. Нам хороші дороги потрібні, як повітря: без них важко говорити про економічне зростання, воно неможливе просто тому, що у сучасному світі все «вирішує» логістика. Отже, наразі Луганщина робить перший за роки війни «ривок»» у цьому напрямку.

 

Фото автора та Олександра Сафонова

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх