Очільник області Сергій Гайдай та керівники правоохоронних органів Луганщини зустрілись із громадою Новоайдарщини, повідомляє Луганська ОДА.

«Попереджаючи питання про вимоги ДСНС щодо протипожежної безпеки у навчальних та медичних закладах, скажу що механізм його вирішення вже визначений. Оскільки на задоволення усіх позовів тільки у Луганській області потрібно 250 млн грн, щороку з державного бюджету виділятимуть по 50 млн грн на пожежну безпеку як цільову субвенцію. Разом з тим, кожний район підпише «мирову угоду» з ДСНС на три роки. За цей час проблема має бути вирішена остаточно», – розпочав розмову Сергій Гайдай.

Він також повідомив, що сьогодні почнеться виплата компенсацій постраждалим від пожежі у Новоайдарському районі. Кошти з державного бюджету у сумі 30,36 млн грн ще у понеділок надійшли на рахунки райдержадміністрації, але через казначейські процедури виплати трохи затримались. Сергій Гайдай акцентував, що 30 липня з держбюджету додатково виділено ще два мільйони гривень на відшкодування збитків людей, решту – буде виплачено з бюджету області, щоб кожна постраждала особа отримала по 20 тис грн.   

Голова облдержадміністрації також розповів новоайдарцям про «Велике будівництво» доріг в області. Цьогоріч їх побудують у шість разів більше, ніж за останні п’ять років разом.

«Ці дороги не ремонтувались 30 років. Більш за всіх задоволені сільгоспвиробники – тепер до нас їдуть за продукцією. На нас по-іншому дивляться!» – подякував Сергію Гайдаю голова Новоайдарської районної ради Віктор Макогон.

Наступним відновленим об’єктом має стати Щастинський міст, який реконструюють коштом Служби автомобільних доріг.

«Вчора тут працювала робоча група, адже у місті Щастя планується відкриття КПВВ, поблизу якого буде побудований мобільний центр сервісного обслуговування», – зазначив голова облдержадміністрації.

Учасники зустрічі обговорили також налагодження залізничного сполучення, готовності районної лікарні протидіяти COVID-19 та інші нагальні питання життєдіяльності території.

Щоб громада мала можливість контролювати владу, Сергій Гайдай пообіцяв жителям Новоайдарщини видати брошуру, в якій будуть зафіксовані конкретні проблеми, що будуть вирішені у наступному році:

«Будемо працювати так, як депутати за місяць до виборів!» – пожартував очільник області.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх